Zbliżający się sezon letni, działa bardzo mobilizująco na każdą kobietę. Oczywiście wiąże się to z faktem, że każda pani pragnie dobrze prezentować się w bikini. Zaczyna więc intensywnie trenować, stosować różne specyfiki oraz zabiegi.

Data dodania: 2013-11-20

Wyświetleń: 826

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Niestety jest to jednak mało efektywne. Dzieje się tak, ponieważ nasz wygląd zewnętrzny jest odzwierciedleniem tego, co dzieje się w naszym organizmie. Oznacza to, że jeżeli kobieta pali papierosy, nadużywa alkoholu czy nieodpowiednio się odżywia – wszystko to będzie uwidocznione w jej wyglądzie. Będzie to szara cera, suche, zniszczone włosy czy obwisła skóra. Wszystko to prowadzi do jednego wniosku , a mianowicie, że aby pięknie wyglądać trzeba prowadzić zdrowy tryb życia. Dzięki temu będzie się piękniejszym, ale również zdrowszym i weselszym.

 

Prowadzenie zdrowego trybu życia to nic trudnego i wbrew pozorom nie wymaga wielu wyrzeczeń. Należy jedynie zachować umiar w używkach, jeśli nie można zupełnie z nich zrezygnować oraz wzbogacić swoją codzienną dietę. Zamiast tłustego mięsa lepiej jeść więcej warzyw, owoców oraz produktów pełnoziarnistych. Przecież zamienić biały chleb na chleb pełnoziarnisty to żadne wyrzeczenie, a dla organizmu to ogromna zmiana na lepsze. Zamiast sałatek z majonezem lepiej zjeść sałatkę warzywną z sosem z oliwy z oliwek. Picie dużej ilości wody mineralnej pomoże oczyścić organizm z toksyn oraz sprawi, że cera i skóra będzie bardziej nawilżona i promienna. To tylko kilka wskazówek, które sprawią, że każda kobieta zacznie wyglądać piękniej, szczególnie w bikini. Poprawi się jej kondycja włosów, skóry i paznokci, oraz spadnie waga. Do tego wszystkiego warto pomyśleć o 15 minutach ćwiczeń dziennie lub zamiast tego godzinny spacer z rodziną lub z pieskiem. Dzięki temu sylwetka nabierze ładnego, wysportowanego wyglądu.

 

Te kilka zmian sprawi, że każda kobieta będzie wyglądała pięknienie tylko w sezonie bikini, ale przez cały rok. I nie tylko polepszy się wygląd zewnętrzny, ale również zdrowie, które jest chyba nawet ważniejsze.

 

Licencja: Creative Commons