Biura podróży organizujące wakacyjne i urlopowe wyjazdy przez okrągły rok mają w zanadrzu kilka ofert wyjazdów, aby trafić w gusta jak największej liczby swoich klientów.

Data dodania: 2014-03-07

Wyświetleń: 1618

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Oferta first minute dla przezornych

Bez względu na to, czy planujesz odpoczywać w zagranicznym kurorcie czy też aktywnie spędzać czas na wycieczkach czy miejscowych sportach, warto zastanowić się wcześniej nad formą twoich wakacji. Na twój wpływ będzie zapewne miało kilka czynników, takich jak preferowane miejsce wyjazdu, rodzaj hotelu i atrakcji na miejscu. Dlatego też warto rozpocząć swoje planowanie już nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Takim właśnie zabiegom służy oferta first minute.

Dla tych, którzy nie wiedzą należy się duże wyjaśnienie. Otóż opcja first minute umożliwia klientom biur podróży zakup oferty wyjazdu z dużym, kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Zazwyczaj zdarza się tak, że kupno wakacyjnych wycieczek odbywa się już zimą, kiedy to oferty wakacyjne są niedługo dostępne. Stąd też wzięła się nazwa usługi, oznaczająca pierwszą chwilę, czyli zakup na początku trwania usługi.

Czemu warto skorzystać z first minute? Przede wszystkim wybierając wakacje z dużym wyprzedzeniem możesz spokojnie zdecydować się na miejsce i długość wypoczynku oraz wybrać interesujące Cię atrakcje. Na kilka miesięcy przed urlopem czy wakacjami znajdziesz naprawdę dużo atrakcyjnych możliwości wyjazdu, a ich ceny będą przystępne. Jeśli już mowa o finansach, to istnieje jeszcze jeden argument przemawiający za usługą first minute, a związany z pieniędzmi. Decydując się na konkretny wyjazd z dużym wyprzedzeniem możemy także odłożyć potrzebną nam sumę pieniędzy przez ten czas, kiedy będziemy czekać na nasze wakacje. To także jest dodatkowy atut, dla osób, które nie mogą sobie pozwolić zapłacić od razu całej ceny. Oczywiście ceny wycieczek w ofercie first minute są specjalnie obniżone, aby zachęcić potencjalnych nabywców.

Myśląc o usłudze first minute mamy więc na myśli nie tylko przezorność, ale także usługę atrakcyjną pod kilkoma innymi względami, min. finansowym. Kiedy więc podczas zimowych wieczorów tęsknisz za wakacyjnym ciepłem, zaplanuj i zarezerwuj swoje wymarzone wakacje, dzięki czemu przetrwanie zimy będzie łatwiejsze. Jeśli jednak wolisz mieć najpierw pieniądze w kieszeni, a póżniej planować wyjazd możesz rozpatrzyć opcję przeciwną, czyli last minute, czyli zakup wycieczki w „ostatniej minucie przed wyjazdem”.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena