Cześć!
Mam dla Ciebie idealny sposób na to, by mieć każdego mężczyznę.  Jedyny ukryty haczyk polega na tym, że nie będziesz go mieć od razu. Gwarantuję Ci, że jeśli to zrobisz, w przyszłości będziesz mogła mieć większość mężczyzn,

Data dodania: 2012-12-06

Wyświetleń: 3473

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

którzy będą padać Ci do stóp, śpiewać serenady, dzwonić każdego dnia... generalnie nie będziesz mogła się od nich odpędzić.

Brzmi zachęcająco?

W dzisiejszych czasach, niestety, wiele nastoletnich kobiet ma niewłaściwe wzorce postępowania i nastolatki zaczynają uprawiać seks w wieku 12-13 lat, szlajają się po nocach, chodzą na imprezy, gdzie piją do upadłego. W konsekwencji wyrastają na kobiety, które nie radzą sobie życiowo, wychodzą za mąż za mężczyzn bez ambicji i perspektyw, tworząc patologiczne rodziny.

Niezależnie od tego, jak wygląda Twoja sytuacja, możesz ją zmienić, korzystając z poniższych rad.

1. Rada

Zrezygnuj z tego nieodpowiedniego towarzystwa. Doprowadzi Cię to do tego, że szybko stracisz dziewictwo, nie będziesz chciała być "gorsza" od innych swoich koleżanek i zaczniesz zdobywać facetów, sypiając z nimi, przez co przestaną Cię szanować i zaczną nazywać łatwą. Zranisz tym swoją duchową stronę (wiem, że możesz tego jeszcze nie rozumieć), a zaczniesz karmić swoje ego, co w konsekwencji spowoduje również, że stracisz szacunek do siebie samej.

Na początku zaczynają się papierosy, a później narkotyki. Zniszczą Ci one życie i doprowadzą do problemów z Twoją psychiką, które będziesz mogła nosić przez całe swoje życie. Jeśli wcześniej o tym nie myślałaś, to pomyśl.

Czy to jest warte tego, by przez chwilę przynależeć do grupy i poczuć się akceptowaną?


2. Znajdź pasje i swoje zainteresowania, a później zacznij je rozwijać

Mężczyźni uwielbiają kobiety, które mają coś, co kochają. To sprawi, że zaczniesz rozwijać swój charakter i będziesz miała ciekawe tematy do rozmów. Zacznie zmienia się Twoja osobowość i staniesz się interesująca.

3. Czytaj wartościowe książki i dowiaduj się wiele o relacjach międzyludzkich, zdrowiu i zarabianiu pieniędzy

To są najważniejsze dziedziny w życiu, które sprawią, że przyszłość będziesz miała znacznie lepszą niż większość społeczeństwa i zawsze sobie poradzisz. Tam, gdzie inni będą widzieć problemy, Ty będziesz widzieć możliwości.

4. Uprawiaj sport

To sprawi, że Twoja sylwetka w wieku dorastania, w którym jesteś, zacznie się ładnie rzeźbić i w przyszłości będziesz miała cudowne ciało, za którym każdy facet się obejrzy. Dodatkowo zaowocuje to lepszym zdrowiem i energią.

5. Nie sypiaj z facetami jedynie dlatego, że wszyscy wokół tak robią. Chcąc się przypodobać i za wszelką cenę doświadczyć tego, co inni

Sporo nastolatek zachodzi później w ciążę i staje przed trudną sytuacją. Co sprawia, że dzieci później wychowują dzieci. Często dziewczyny w wieku 17 lat, niestety, nie są jeszcze na tyle "dojrzałe", by wziąć odpowiedzialność za życie młodego człowieka. Zaniedbują szkołę i przyszłość. Choć w dzisiejszych czasach szkoła może nie jest najlepszym rozwiązaniem. Mam jednak na myśli szeroko pojętą edukację.

Uwierz mi, że nic Ci się nie stanie, jeśli teraz nie doświadczysz seksu, na to masz jeszcze czas. Kiedy poznasz jakiegoś wartościowego mężczyznę, choć w tym wieku można powiedzieć, że będzie to jakiś miły chłopiec. Wtedy wejdziesz z nim w pierwszy związek i znajdzie się miejsce na Twój pierwszy raz.

W jakim wieku? Proponuje minimum 20 lat. Dużo? Nie dasz rady? Nauczysz się wtedy radzić ze swoją seksualnością i poznasz swoje ciało, rozwinie się także w Tobie już kobiecość na pewnym poziomie. Nie chodzi o to, że masz hamować swoją seksualność bądź się jej wyrzekać, ale ją akceptować i nauczyć się obracać energię seksualną, wykorzystując ją w innych dziedzinach. Naprawdę jest to możliwe, wystarczy tylko sięgnąć po odpowiednie źródła.

Wiem, że mogą pociągać Cię niegrzeczni chłopcy i hormony zaczynają szaleć. Jak sobie z tym radzić, dowiesz się niedługo na mojej stronie.

Uważaj na "niegrzecznych chłopców z ulicy", którym, niestety, może być brak wartości i odpowiednich wzorców. Nie twierdzę też, że wszyscy są źli. Większość krzywd, które mogą wyrządzić, może być zupełnie nieświadoma. Bardziej polecałbym Ci zapoznać się z ludźmi, którzy mają pasję w życiu. Może sportowcy, muzycy. Od nich wiele się nauczysz mimo tego, że na pierwszy rzut oka mogą wydawać Ci się "dziwni". Kiedy zaczniesz z nimi przebywać, po czasie to, co robią, stanie się bardziej interesujące niż to, co możesz robić w tej chwili. Zaczniesz dostrzegać w tym coś "większego" i bardziej wartościowego.

Wiem, że możesz nie interesować się teraz jakimiś "nudnymi kolesiami" z tych klimatów. Spowodowane jest to tym, że mogłaś dorastać w rodzinie, w której schematy przypominają chłopców spod klatki. Nic do nich nie mam, oni po prostu nie mają wzorców. Wiem, że może nie ma Cię kto pokierować i prawdopodobnie też nie posiadasz wzorców, więc musisz być zdana na siebie, co w Twoim wieku z pewnością nie jest proste. Pamiętaj, że istnieją też inni ludzie, od których możesz się wiele nauczyć. Zawsze możesz napisać do mnie, powiem Ci, co należy zrobić, by krok po kroku wykreować sobie owocne życie w przyszłości, Twój wiek to najlepszy czas. Po za tym jest wiele źródeł, które mogą okazać się pomocne. Wystarczy chcieć i dobrze poszukać, i choćby skorzystać z powyższych rad.


Jeśli dostosujesz się do tych kroków, zobaczysz, że za kilka lat Twoje życie będzie zupełnie inne niż rówieśniczek. Będziesz widziała perspektywy, których one nie widzą, zaczniesz inaczej myśleć, znajdziesz faceta, z którym stworzysz wyjątkowy związek. Pomyśl, czy nie lepiej teraz poświęcić trochę czasu na własny rozwój i mieć zapewnioną całą przyszłość, czy może lepiej teraz się trochę "zabawić", by być cool, a przyszłość mieć zmarnowaną!

6. Poproś o pomoc jakiegoś znajomego albo kogoś z rodziny, kto może Ci pomóc w życiu i czegoś nauczyć


Sporo nastolatek jednak nie zastosuje się do powyższych rad i może uznać, że to stek bzdur. Zapisz sobie ten artykuł na dysku i czytaj go każdego roku na Boże Narodzenie. Może to być najlepszy prezent na gwiazdkę, jaki możesz co roku sobie oferować.

Życzę Ci tego, byś podjęła najlepszą decyzję dla siebie i dla swojego życia. Zanim jednak ją podejmiesz, zastanów się, jakie konsekwencje będzie ona miała w przyszłości. One zawsze się pojawią, mimo tego iż teraz możesz ich nie dostrzegać.

PS. Nie jestem Twoim Tatą.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena