Jeśli masz pokaźny biust, zaokrąglony brzuch oraz szczupłe, zgrabne nogi - te porady skierowane są właśnie do Ciebie! Dowiesz się,  jak podkreślać swoje atuty, a jak zakrywać mankamenty figury.

Data dodania: 2012-09-27

Wyświetleń: 1558

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Sylwetka typu "jabłko" jest dość często spotykana. 

Duży biust, wystający brzuszek - to cechy charakterystyczne. Dobierając odpowiednie fasony, należy skupić się na wyrównaniu proporcji sylwetki oraz zakryciu jej mankamentów. 

Jakie fasony wybierać? 

Proponuję fasony wiązane kopertowo, zarówno koszule, jak i sukienki. Podkreślą one biust, a przykryją brzuch. Należy jednak zwrócić uwagę na rodzaj tkaniny. Musi być dość "twarda", z niedużą ilością elastanu. Dobrze w tej roli spełnia się tradycyjna bawełna koszulowa, która przykrywa ewentualne zaokrąglenia, nie podkreśla mankamentów.

Przy tego typu figurze sprawdzą się ubrania wielowarstwowe, czyli luźniejsza tunika, która nie bedzie mocno opinać brzucha. Jako warstwa wierzchnia wytaliowana marynarka, żakiet, który nada figurze kształtu i zarysuje talię. Zastosowanie samej bazy, bez wierzchu, sprawi, że figura będzie jeszcze bardziej masywna.

Koniecznie podkreślaj swoje atuty! 

Nogi, nogi, nogi! 

Noś szpilki, wysokie obcasy w każdym wydaniu. Sukienki i spódnice to idealne fasony dla Ciebie, ale nie zapomnij, aby dekolt w nich był odsłonięty - najlepiej w kształcie litery V, a podkreślenie talii widoczne. Unikaj sukienek i tunik w kształcie tuby.

Unikaj golfów, które optycznie dodadzą Ci objętości. Dekolty w serek, okrągłe, dość mocno wycięte, są dla Ciebie idealne!

Noś wisiorki, naszyjniki oraz długie, wiszące kolczyki - efekt gwarantowany! 

Licencja: Creative Commons