Nieważne, czy planujesz proste, wiejskie wesele, czy raczej eleganckie przyjęcie, połączenie lawendy i słoneczników da niesamowity efekt dekoracyjny. Co więcej, ponieważ bladofioletowy i żółty to barwy dopełniające się, zestawione razem będą się wspaniale prezentować — podobnie jak Ty i Twój Narzeczony!

Data dodania: 2012-09-24

Wyświetleń: 1998

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 4

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

4 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zadziwiające bukiety

Wykorzystaj lawendę i słoneczniki, aby skomponować niesamowity bukiet dla siebie i swoich druhen. Nadaj bukietowi wybrany kształt i odpowiednio zabezpiecz go ozdobnym drutem. Musisz uważać, aby słoneczniki nie przytłoczyły lawendy, dlatego bezpieczniej będzie, jeśli do zbudowania bukietu wykorzystasz jedynie pięć kwiatów słonecznika delikatnie otoczonych lawendą. Dodatkowo możesz chcieć kolorystycznie urozmaicić swój bukiet, dodając lilie lub storczyki, które zrównoważą wygląd całości. Na koniec owiń bukiet bladożółtą wstążką i zabezpiecz go dokładnie fioletowymi spinkami.

Kolorowe topiary

Słoneczniki wspaniale nadają się na element ozdobny w dekoracjach weselnych. Duży, słoneczny kształt będzie wspaniałą ozdobą topiar znajdujących się w miejscu, gdzie odbywa się wesele. Słoneczniki będą też wyglądać niesamowicie jako element dekoracji stołu. Jeśli nie czujesz się na siłach, aby wykonać tak śliczną dekorację, najlepiej zgłosić się po fachową radę do florysty, który będzie potrafił przygotować bukiet i wiązanki z najwyższą dbałością o szczegóły. Wykorzystaj ich duży, słoneczny.

Pachnące upominki

Jako ciekawy upominek dla gości możesz wybrać fioletowe saszetki wypełnione suszoną lawendą. Takie małe torebeczki można następnie powiesić w szafie lub przechowywać w szufladzie, tak, aby ubrania i bielizna miały świeży i przyjemny zapach. Oprócz tego bardzo oryginalnym pomysłem będzie wręczenie w postaci upominku saszetek z nasionami słonecznika lub lawendy, które goście będę mogli zasadzić samodzielnie. Gdy rośliny zaczną rosnąć i kwitnąć, Twoi goście będą mogli z przyjemnością wracać wspomnieniami do dnia Twojego cudownego i pięknie pachnącego ślubu.

Licencja: Creative Commons
4 Ocena