W książce zatytułowanej "Atmosfera otaczająca człowieka" dr W. Kilner opisuje swoje badania aury człowieka przy pomocy cienkich ampułek zawierających barwnik z dicyjaniną, rozpuszczoną w alkoholu. Zdarza się, że to Ty sam/a dochodzisz do świadomości, że u ciebie są takie właściwości, że to Ty widzisz aurę bez sztuczności, bez przyrządów.

Data dodania: 2012-03-28

Wyświetleń: 4061

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Większość ludzi czasem nie zdaje sobie sprawy z tego, że ma właściwości "Widzenia aury czy też ciała eterycznego". Chodzą po lekarzach okulistach leczą zaburzenia wzroku, bo "coś tam widzą." Nie chodzi tu o wadę wzroku, a jedynie o to że widzą jakąś poświatę. A jest to właśnie aura.

auraCzęścią składową Ciała eterycznego jest ciało auryczne składające się z wielu powłok. Powłoki te mają szeroką gammę kolorystyczną przenikającą się na wzajem. Zwiemy je aurą. Jest to wielokrotność naszych emocji i doznań w sferze i na poziomie duchowym, emocjonalnym i wzrokowym. Wszystko, co nas otacza jak i przedmioty sztuczne też wytwarzają taką powłokę. Wracając do znaczenia aury to ona odgrywa ważną rolę w naszym życiu. Jest czymś w rodzaju "to my, ja". Rozumieć można to w taki sposób, że my to ciało eteryczne a nie powłoka czyli skóra. Naszym odzieniem jest właśnie skóra, nasze ubranie zewnętrzne, ale to my jesteśmy tą powłoką auryczną, która daje nam siłę, emocje i powoduje, że żyjemy. Aura odgrywa w życiu każdej istoty istotną ważną rolę: napędza nam życie, daje siłę i możliwości.

Postrzeganie aury nie jest łatwe. Większość ludzi widzi ją bez potrzeby wprowadzania się w stan wyższej świadomości; Niektórzy nie mają z tym żadnych problemów , ponieważ na co dzień widzą ją, wykonując różne czynności z życia wzięte. Jest to ciekawa cecha, którą warto ćwiczyć i doprowadzić do perfekcji. Dzięki postrzeganiu pozazmysłowemu, w tym przypadku akurat aury, można łatwiej uprościć sobie życie w niektórych życiowych sytuacjach. Zwłaszcza kiedy rozmawiamy z kimś lub chcemy podjąć np. mediację, czy szukając pracy i mamy rozmowę z przełożonym. Widzenie pozazmysłowe jest bardzo ważnym czynnikiem. Daje nam duże możliwości. Pozostawiam Wam samym do jakiego celu wykorzystacie tę sposobność widzenia "aury".

OTO KILKA ĆWICZEŃ

Wskazówki dla tych, co chcieliby postrzegać lub nauczyć się postrzegania aury. Ważne jest otoczenie, które pozwoli nam przygotować się do takiej obserwacji. Niektórzy z Was mają w sobie już pewne możliwości, bo tacy się urodziliście, a są tacy, co muszą poćwiczyć żeby umieć postrzegać. Należy posługiwać się światłem rozproszonym i przydymionym, nie jarzeniowym. Źródło światła może być ustawione za obserwatorem, również obok badanego, ale tak aby padało nie na przedmiot obserwowany.

Tło na którym oglądamy aurę powinno być ciemne i matowe najlepiej gdyby za obserwowanym obiektem była głębia pomieszczenia. Tu pamiętać musimy aby wzrok nasz nie był bezpośrednio skierowany na obserwowany obiekt. Mamy tak nauczyć się patrzeć aby nasz wzrok patrzał poprzez nasz obiekt czyli za niego.

Najlepszym sposobem na zobaczenie aury jest ludzkie ciało duchowe tzw. auryczne. Tło przygotowujemy w taki sam sposób jak w/w lecz tu postrzeganie aury będzie łatwiejsze. Ponieważ żywe organizmy lepiej generują energie duchową. To postrzegamy w takim samym układzie jak przedmioty sztuczne. Aura będzie widoczna z różnymi kolorami bądź jednym kolorem.

Aura stanowi najgęstszą część właściwej aury. Kolory aury to wyładowania fotonowe, widoczne gołym okiem. Dzięki obserwowaniu zachowania kolorystyki aury można sprawdzać również stan naszego zdrowia i potencjał życiowy.

Zapraszam do nauki postrzegania aury. To naprawdę miłe uczucie widzieć to, co widzą specjalistyczne urządzenia.

 

Licencja: Creative Commons
0 Ocena