Byłeś na spotkaniu, imprezie, w pracy, na uczelni. Poznałeś naprawdę piękną istotę, z wnętrza której emanuje gorąca i pozytywna energia. Dostałeś numer. Co teraz?

Data dodania: 2012-01-18

Wyświetleń: 2807

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Informacje które przeczytasz poniżej, pozwolą Ci podejść do tego na zupełnym luzie.

Po pierwsze zdaj sobie sprawę, że każda decyzja jaką kobieta podejmuje, wynika wprost z jej stanu emocjonalnego, jaki czuje w chwili decydowania.

Oznacza to, że za decyzją o wymianie z Tobą numerem, za decyzją o rozmowie, o spotkaniu, o tańcu, o pocałunku, o seksie, o spacerze bądź jego braku – stoi jej stan emocjonalny. Jeżeli zmienisz jej stan emocjonalny, jej decyzja zmieni się automatycznie. (a teraz zastanów się ilu mężczyzn ciągle próbuje wpłynąć na zachowanie kobiet licznymi dowodami, dyskusją i intelektualną potyczką na argumenty – to zmienia jej emocje w złym kierunku i prawie nigdy nie dostają tego, co by chcieli).

Każda osoba na najgłębszym poziomie motywuje się chęcią doświadczenia rzeczy, które „wygenerują” w jej umyśle grupę pozytywnych emocji. I jednocześnie drugi kanał motywacji, to potrzeba unikania tych negatywnych.

Owe pozytywne emocje, występujące regularnie, kojarzone są na stałe z impulsami które je regularnie wywołują, to mogą być osoby, miejsca, muzyka, smak, itp. To możesz być Ty.

Twoim zadaniem jest sprawić, aby po zakończonej rozmowie kobieta czuła masę prostych, pozytywnych emocji i niezależnie od stanu w jakim była przed Twoim telefonem – aby po odłożeniu słuchawki uśmiechała się i czuła radośniej.

Tak naprawdę, wymaga to bardzo niewiele nakładu pracy z Twojej strony. Przecież nawet Ty sam, jeżeli przypomniałbyś sobie o jakieś sytuacji którą doświadczyłeś, w której czułeś się szczęśliwy i śmiałeś się z czegoś wyjątkowo niekontrolowanie – zawsze uśmiechasz się pod nosem kiedy sobie to przypominasz. To Twoje emocje.

Teraz czas chwycić za słuchawkę.

PHONEGAME MODEL

OTWARCIE

Rozpoczęcie rozmowy przez telefon może być zwykłym 'cześć', ale o wiele lepiej jest jeżeli jest nietypowe, szczere i oryginalne.

Otwarcia które ja zwykle stosuję:
- "Mamy na tyle piękny wieczór, że w sam raz aby się uśmiechnąć"
- "Właśnie przeleciałaś mi przez myśli, nie mogłem się powstrzymać żeby zadzwonić i spytać jak Ty to robisz”
- "Właśnie sprawdzam czy się ciągle uśmiechasz"
- "Nie wiem jak to zrobiłaś, ale trzymam telefon przy uchu i czuję jak napinają mi się mięśnie warg, budując coraz większy uśmiech na mojej buzi"

 Tego rodzaju otwarcia są zdecydowanie lepsze od "cześć, jestem X, pamiętasz mnie jeszcze??"

KSZTAŁTOWANIE EMOCJI 

Po nałożeniu na rozmowę ramy pozytywnych impulsów pamiętaj, że za każdą decyzją kobiety stoją emocje. Przypomnij jej więc o jakiejś sytuacji, w której śmialiście się z czegoś, to może być zwykły szczegół. Opowiedz w 5 zdaniach coś zabawnego co Ci się przydarzyło, w sposób który wywoła śmiech w drugiej osobie.

Podczas wcześniejszego kontaktu na pewno się trochę śmialiście, żartowaliście i uśmiechaliście do siebie. Teraz nawiąż do tego, aby wasze emocje wróciły. Na tym etapie możesz swobodnie porozmawiać od 2 do 3 minut.

UMÓW SIĘ

 W momencie kiedy już sprawisz, że jej dzień się spełnił, zaproponuj spotkanie. Zawsze musisz dokładnie wiedzieć gdzie i kiedy chcesz ją zabrać, nawet jeśli jej o tym nie powiesz. Musisz znać swój cel. Powiedz jej coś emocjonalnego, np.:
"Słuchaj, kiedy ostatnim razem rozmawialiśmy wydałaś mi się fantastyczną kobietą, z której emanuje taka ciepła i pozytywna energia - chcę zabrać Cię na piwo - powiedz mi o której kończysz pracę/zajęcia w środę."

Czasem ona może próbować Cię dla testu spławić, mówiąc że nie ma czasu, etc. Wtedy powiedz:
"OK. Powiedz mi w takim razie, kiedy w tygodniu po pracy/zajęciach jesteś wolna i masz trochę czasu dla siebie, żebyśmy mogli spotkać się i spędzić przyjemnie kilka chwil?"

ZAKOŃCZENIE - ZADBAJ O EFEKT

Kiedy już się umówiliśmy, minuta/dwie żartów i życzę jej dobrej nocy. W tej fazie upewniam się, że kiedy odłoży słuchawkę będzie miała na buzi cztery razy większy uśmiech niż zanim ją podniosła.

Pełen luz, pewność siebie i dobre, inteligentne poczucie humoru są kluczem to serca kobiety. Każdej.

Pozdrawiam F.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena