Kredyty obecnie są bardzo znaną formą pozyskiwania dodatkowych środków. Rzecz jasne nie otrzymamy tych pieniędzy za darmo- jest to pożyczka udzielana nam przez bank. Porównywarka kredytów z pewnością pomoże nam wybrać odpowiednią ofertę. Lecz wszystko zależy od naszych wymagań wobec pożyczki. 

Data dodania: 2011-12-20

Wyświetleń: 1347

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Kredyty gotówkowe są najczęściej udzielane, ponieważ jak wiemy często zaciągając taki kredyt, nie musimy wyjaśniać na co konkretnie mamy zamiar wydać nasze pieniądze. Kredyty gotówkowe możemy przeznaczyć na zakup nowej pralki, telewizora, remont domu. W większości banków kredyty gotówkowe są dość nisko oprocentowane, ale uśredniając to oprocentowanie i doliczając pozostałe koszty możemy stwierdzić, że wynosi ono około dwudziestu procent. Wysokość pożyczki jest także różna- możemy pożyczyć od banku od 1 do nawet 100 tysięcy złotych. Wszystko zależne jest jednak od  naszej zdolności kredytowej co często jest bardzo dużą przeszkodą dla kredytobiorcy - niestety nasza zdolność finansowa jest bardzo szczegółowo weryfikowana.                      

Kolejnym bardzo popularnym kredytem, który możemy spotkać w porównywarkach kredytów jest kredyt samochodowy. Pożyczkę tą wydać możemy na konkretny cel czyli zakup pojazdu. Kredyty motoryzacyjne można brać zarówno na nowe auta jak i na używane - rzecz jasna musimy posiadać dokument, który potwierdzi kupno naszego nowego samochodu.    

Kredyty hipoteczne to też popularne kredyty. Natomiast tutaj banki prześcigają się w coraz to ciekawszych ofertach. Dlatego też bez wątpienia wyszukamy nisko oprocentowany kredyt dla siebie. Co więcej młode małżeństwa w ramach rządowego Programu „Rodzina na swoim” oraz osoby samotne mogą liczyć na niższe oprocentowanie. Przed podpisaniem umowę o kredyt wypada dokładnie zapoznawać się z jej zawartością aby ustrzec się kredytowej pułapki.                              

Kredyty jak widzimy pełnią w życiu każdego z nas dosyć ważną funkcję. Aktualnie co trzecia osoba ma zaciągniętych kilka pożyczek. Dzięki temu mamy gdzie mieszkać, za co żyć, możemy kupić swój pierwszy samochód. Praktycznie każdy bank proponuje nam wszystkie wyżej przedstawione kredyty. W dzisiejszych czasach mało kogo stać na zakup własnego mieszkania czy też wymarzonego auta od tak, ponieważ pensje są aktualnie dość małe, ponadto coraz więcej osób traci pracę.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena