Program partnerski Netigo istnieje od niedawna. Prowizje możemy otrzymać za cztery produkty. Są to: Rotator, Webplayo, Kokpit (prowizje 20%) i Szkolenie dr Kevin Hogan (prowizja 100zł!). Drugi poziom daje nam 10%. Dlaczego jednak ten program partnerski jest inny niż wszystkie?

Data dodania: 2007-10-23

Wyświetleń: 4419

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 3

Głosy ujemne: 2

WIEDZA

1 Ocena

Licencja: Creative Commons

We większości programów partnerskich polecasz ich produkty, i otrzymujesz za nie prowizje.. W niektórych dodatkowo jest 2 lub więcej poziomów - możesz polecać również program partnerski, i otrzymujesz część prowizji "Twoich" partnerów.

Jednak w programie partnerskim Netigo jest inaczej. Oprócz czterech produktów, które możesz promować otrzymujesz również możliwość promowania 6 innych programów partnerskich! Tak, dzięki Netigo zarabiasz również w 6 innych programach partnerskich. Sam sprawdź jak to wygląda na:

Netigo

Po prawej stronie jest kilka linków partnerskich. Kiedy zarejestrujesz się w programie partnerskim będziesz miał możliwość zamiany tych linków na Twoje. W ten sposób każdy, kto wejdzie z Twojego polecenia, zobaczy Twoje linki partnerskie.

Netigo to pierwszy w Polsce program partnerski, który wprowadził coś takiego. Dzięki polecaniu Netigo, możesz zarobić nawet jeśli potencjalny klient nie zainteresuje się ich produktami, a zaciekawi go inny pp reklamowany z boku.

Programy partnerskie, które możesz promować przez Netigo to:

Złote Myśli
Ententa
OnePress
cnebPoints
Aragon
Otwieramy

Jeśli bierzesz udział w tych programach partnerskich, warto wziąć udział również w pp Netigo, chociażby dlatego, że możesz podwójnie zarobić.
Licencja: Creative Commons
1 Ocena