„Pytanie dla Ciebie więc brzmi: Czy chcesz znaleźć powód, dlaczego coś w Twoim życiu jeszcze nie wygląda tak, jak chcesz? Czy może chcesz znaleźć sposób, aby tak wyglądać zaczęło?"

Data dodania: 2009-09-07

Wyświetleń: 6611

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Kto nie chce, szuka powodu, kto chce, szuka sposobu.

„Pytanie dla Ciebie więc brzmi: Czy chcesz znaleźć powód, dlaczego coś w Twoim życiu jeszcze nie wygląda tak, jak chcesz?

Czy może chcesz znaleźć sposób, aby tak wyglądać zaczęło?”*

Więc zastanów się teraz przez chwilę czy chcesz szukać powodu czy sposobu. Zarabianie pieniędzy przy pomocy komputera i internetu jest naprawdę możliwe trzeba tylko wybrać właściwą drogę, ja sam wielokrotnie próbowałem to zrobić i przyznam że wiele razy nic z tego nie wychodziło ale nie poddawałem się i szukałem dalej. Teraz mogę z czystym sumieniem powiedzieć udało się!!!

Recepta jest prosta: Aby znaleźć trzeba szukać, ale szukać mądrze.

Następną sprawą z jakiej trzeba zdać sobie sprawę jest sposób zarabiania za pomocą internetu, trzeba wiedzieć jakie mechanizmy rządzą przepływem pieniędzy w sieci.

I w tym miejscy może niejedna osoba się zniechęci ale niestety ogłoszenia typu:

"Pracownik do obsługi e-mail. Oczekujemy poważnych zapytań od osób, które chcą zarobić poważne pieniądze.'Zarobki od 1000 do 5000 złotych.";

"Poszukuje pilnie pracownika email. Zarobisz od 1400 do 3000zł a twoje zarbki z miesiaca na miesiąc beda wzrastac.";

"Chciałabym przedstawić Wam ofertę pracy przez internet. Wszystko polega na odbieraniu i wysyłaniu e-maili. Wiem, że wydaje się podejrzane, ale wszystko jest legalne. Z każdym miesiącem zarobki są większe. Wystarczy, że poświęcisz dziennie 2 h, a możesz zarobić nawet 5000 zł miesięcznie! Nie zwlekaj, aż inni sprzątną Ci ofertę sprzed nosa".

Przytoczone ogłoszenia cytuję bez korekty z oryginalną pisownią corównież dowodzi zaangażowania ogłoszeniodawcy, metoda "Ctrl+C - Ctrl+V", czyli przeklejanie bez czytania tekstu, bo przynajmniej dla mnie jeśli ktoś oferuje mi zarobek rzędu 5000 zł miesięcznie a jego ogłoszenie jest tak niechlujne, a jako kontakt mamy tylko adres email na darmowym serwerze, dla mnie jest tutaj coś nie tak, oceńcie sami wartość takiej oferty.

Nie wspominając już o tym że początkującemu programiście napisanie skryptu obsługującego pocztę zajmie godzinę dobry upora się z tym problemem w 15 minut, dlaczego więc ktoś ma ci płacić kilka tysięcy miesięcznie za coś co może go kosztować kilkadziesiąt złotych, odpowiedz jest prosta,skrypt taki musiałby być zamieszczony na jego serwerach a za rozsyłanie Spamu zostałby zbanowany w ciągu tygodnia na wszystkich serwerach pocztowych :-), a tak to Ty wyślesz te maile i Ciebie wpiszą na czarną listę a jeśli chodzi o pieniążki nie zobaczysz ich ponieważ nigdy nie zdołasz wypracować żadnego minimum przed blokadą konta.

Więc czy można zarobić coś za pomocą internetu odpowiedzi udzieliłem już na początku tego tekstu i brzmi TAK

Poważne pieniądze można znaleźć w sieci ale w poważnej firmie, jeśli jesteś informatykiem czy webmasterem możesz pracować za pomocą internetu nawet dla kilku firm i zarabiać naprawdę niezłe pieniądze. Co jednak gdy nie jesteś, otóż nic nie stoi na przeszkodzie abyś też zarabiał.

Właśnie Programy Partnerskie (PP) dają szansę na zarabianie przy pomocy internetu ludziom którzy nie mają fachowej wiedzy w dziedzinie tworzenia stron internetowych czy programowaniu baz danych. W PP zarabiać może każdy kto ma odrobinę chęci i samozaparcia, różne Programy Partnerskie oferują różne warunki dla swoich współpracowników, tak współpracowników bo w PP nie jesteś "pracownikiem do obsługi maili" tylko współpracownikiem który jest szanowany.

Wiele PP oferuje darmowe szkolenia i kursy on-line, a materiały promocyjne to już norma i chyba nie warto nawet o nich wspominać. Programów Partnerskich jest w sieci wiele a z dnia na dzień przybywa nowych, sam musisz wybrać ten który będzie odpowiadał Tobie, przy wyborze PP kieruj się nie tylko wysokością prowizji czy progiem wypłaty ale też branżą w jakiej dana Firma działa. Jeśli masz stronę internetową produkty powiązane z nią tematycznie na pewno szybciej znajdą nabywcę a co za tym idzie Ty znajdziesz klienta, więc i pieniądze dla siebie.

Jeśli nie masz strony internetowej ale udzielasz się na Forum Internetowym, umieść swoje linki partnerskie w stopce, jeśli jesteś postrzegany wśród społeczności tego forum jako osoba kompetentna i godna zaufania poprzez swoje trafne i wartościowe wypowiedzi, na pewno ludzie zerkną co taka osoba wpisała w swojej stopce czy podpisie.

Wiesz dlaczego jeszcze nikt nie zadzwonił do Ciebie z propozycja abyś wybudował w USA największą kolejkę górską, odpowiedz jest prosta ponieważ nie jesteś ekspertem w tej dziedzinie wiec kolejna sprawa: Bądź ekspertem, nie istotne co robisz czym się zajmujesz, możesz a nawet musisz być w swojej dziedzinie ekspertem lub przynajmniej ludzie powinni postrzegać Cie jako eksperta a Ty sam staniesz się nim z biegiem czasu. Musisz tylko wytrwale dążyć do celu i pracować nad sobą, i tutaj dochodzimy do kolejnej sprawy związanej z naszym zarabianiem w sieci, Samodoskonalenie o ile na początek wystarczy że zamieścisz kilka linków na Forum o tyle w późniejszym czasie przestanie Ci to wystarczać, zobaczysz bowiem że przynosi to rezultaty i zapragniesz więcej i dobrze tak właśnie powinno być.

Powinieneś chcieć więcej, ale o tym w innym artykule.

Zapraszam na mojego nowego bloga gdzie znajdziecie więcej informacji na temat Zarabiania i Samodoskonalenia. http://czasnazysk.com.pl

*Tytuł oraz cytat zaczerpnięty z darmowego ezin DaVinci News

Licencja: Creative Commons
0 Ocena