Jeśli już zdecydujemy sie na uczestnictwo w jakimś PP napewno (sic) przyjdzie taki dzień że uzbieramy minimum do wypłaty , no właśnie i co dalej...dalej zaczyna się droga przez męke ale nikt jeszcze nie wytoczył procesu amerykańskiej firmie o 25$...

Data dodania: 2009-08-25

Wyświetleń: 2562

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Ano dalej często zaczynają się schody. Juz przy wyborze PP powinniśmy zwrócić baczną uwagę na oferowane "zarobki", dlaczego napisałem zarobki w cudzysłowiu ano czy można nazwać zarobkiem kwote 0,01 $ za przeczytanie meila, pomijam już to że tych meili nikt nie czyta jest to de fakto opłata za naszą zgodę na przyjmowanie tychże meili

Idzmy dalej SufBarry czyli małe (chociaż nie zawsze) programiki wyświetlające nam na monitorze komputera reklamy niewiadomo czego, nie wymagają od nas niczego ot po prostu czasem się zatnie czekając na naszą reakcję czyli kliknięcie myszką w określonym obszarze aby udowodnic że jesteśmy żywo zainteresowani treścią zapodawaną nam na listwie Suffa, i co niby nic nie robimy a licznik bije i juz po godzinie na naszym koncie jest całe 0,25 $, wow zawrotna kwota.

Teraz policzmy przeciętna firma określa próg do wypłaty na około 20 $ więc powinniśmy spędzić przy monitorku około 100 godzin aby to uzbierać ale...no właśnie zawsze jest jakieś ale.

Zauważcie moi mili że te meile jak i wyświetlane reklamy są przez kogoś monitorowane i nie tylko Wy liczycie swoje zarobki, ktoś tam też widzi iż szczęśliwy Kowalski już zbliża się do upragnionego progu wypłaty, tak wiec nagle meile przestaja płynąć albo dowiadujemy sie że złamaliśmy regulamin i niestety nasze "ciężko" zarobione pieniążki nie zostaną nam wypłacone. Nagle okazuje się ze przeciez przy rejestracji było jak wół napisane drobnym druczkiem że musisz mieszkać w USA lub Canadzie, nie doczytałeś a to pech.

Osobiście polecam Polskie i sprawdzone PP jest ich wiele i napewno każdy znajdzie coś dla siebie polecam Porównywarkę Programów Partnerskich

Jeśli juz macie wybrany PP i zamierzacie w nim aktywnie uczestniczyc "niestety" powinniscie mieć konto bankowe co prawda niektóre PP posługuja się jeszcze przelewami pocztowymi ale zauważa się już odchodzenie od tej formy płatności na rzecz przelewów elektronicznych no cóż nawet internet idzie z duchem czasu ;-).

Założenie konta bankowego jest bardzo proste i nie wymaga nawet wychodzenia z domu , wniosek wypełnicie on-line a dokumenty do podpisu dostarczy Wam kurier do domku. Jeśli masz ukończone 13 lat możesz stać się posiadaczem izzyKONTA do którego wydawana jest darmowa karta płatnicza Visa Electron, lub jesli jesteś pełnoletni załóż eKONTO również z kartą Visa Electron, oba konta są zupełnie darmowe jesli chodzi o założenie jak i prowadzenie rachunku.

Polecam Polskie Programy Partnerskie i Życzę wysokich Prowizji

Licencja: Creative Commons
0 Ocena