Programy Partnerskie (PP) dają nam szanse na dodatkowy stały dochód jako uzupełnienie domowego budżetu. Wielkość kwot generowanych za ich pomocą jest uzależniona od wielu czynników ale chyba najważniejszy z nich to nasz wkład pracy.

Data dodania: 2009-08-24

Wyświetleń: 1954

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Na wstępie chciałbym zauważyć iż podstawową sprawą jeśli chodzi o PP jest wybór programu, istnieje bardzo wiele PP w sieci i to od nas zależy jaki wybierzemy. Często kusi nas aby należeć do każdego PP jaki napotkamy przeglądając zasoby internetu .

 Wybór programu jest czynnikiem decydującym

Jednak musimy zadać sobie pytanie w czym jesteśmy dobrzy "co czujemy" i tak ktoś kto nie lubi czytać książek nie sprawdzi sie w PP księgarni internetowej. Jak bowiem zachwalać innym towar którego nie lubimy, co prawda można na siłę tworzyć linki czy tzw. mini strony, jednak coś co robimy z przymusu nigdy nie będzie tak dobre jak coś co powstaje z pasji.

Jeśli jesteś zapalonym akwarystą i prowadzisz swoją strone poświęconą akwarystyce nic nie stoi na przeszkodzie abyś umieścił na niej odnośnik do sklepu z artykułami dla akwarystów, napewno będziesz bardziej wiarygodny jako polecający i  czytelnik chętniej skorzysta z takiego poleconego sklepu niż zakupi za pośrednictwem Twojej strony toner do drukarki, z tej prostej przyczyny że też interesuje się tym tematem.

 Tak więc strony tematyczne na wysokim poziomie prędzej przyniosą skutek.

 Nastęną formą poszukiwania potencjalnych klientów jest poczta email ale tutaj należy zachowac daleko idącą ostrożność łatwo bowiem zostać posądzonym o spam.

 Zostają jeszcze opisy w komunikatorach (np GG) lub wszelkiego rodzaju stopki czy to w wiadomościach email czy podpisy na forach internetowych.

 Jeśli chodzi o fora internetowe polecam wybierać te które odpowiadają wam tematycznie, nie rejestrować się na każde napotkane forum choćby było o wyszywaniu kiedy my interesujemy się Formułą 1, nasze zwięzłe i treściwe wypowiedzi na forum częste zabieranie głosu ale "na temat" napewno zjedna nam przychylność forumowiczów i będziemy mogli liczyc na to iż zainteresują się linkiem w naszym podpisie.

 Na zakończenie chciałbym zwrócić uwagę na wszelkiego rodzaju publikacje w tym gro darmowych które można znaleść w sieci wiele poradników znajdziecie TUTAJ  zachęcam do czytaniai poszerzania swojej wiedzy.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena