Rzecz, która również przyciąga męską uwagę to sposób poruszania się. Możesz być uderzająco piękna, możesz mieć idealną figurę, możesz być doskonale ubrana, możesz być ciekawą osobą, a to i tak nie sprawi, że będziesz w pełni atrakcyjna dla mężczyzn, kiedy nie będziesz potrafiła poruszać się jak pewna siebie kobieta.

Data dodania: 2011-08-18

Wyświetleń: 3518

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zawsze uważałam, że na atrakcyjność kobiety wpływają trzy czynniki:

- wygląd

- zachowanie

- sposób poruszania się

By być w pełni atrakcyjną, wszystkie trzy czynniki muszą być wykorzystane. Kobieta, która dobrze wygląda oraz zachowuje się, a posiada złą postawę, nie przyciągnie tak bardzo męskiej uwagi.

Widząc zgarbioną dziewczynę ze spuszczoną głową, facet może pomyśleć, że nie jest pewna siebie, jest przygnębiona itd. Mimo tego, że może być kobieco ubrana.

Ale kiedy mężczyzna widzi kobietę z prawidłową postawą, może wywnioskować, że  jest pewna siebie, nie boi się życia, jest zdecydowana oraz zadowolona. A takie cechy charakteru mężczyźni z reguły bardziej wolą w kobiecie.

Sama zwróć uwagę ile kobiet ma nieprawidłową postawę. I oceń jak to wygląda. Czy taka kobieta jest atrakcyjna? Nie za bardzo.

Więc jak ta postawa powinna wyglądać?

Z pewnością plecy powinny być wyprostowane. Nie garb się, bo w innym wypadku wypinasz brzuch i sylwetka gorzej wygląda. Pierś wypchnij do przodu, a brzuch wciągnij. Ramiona ściągnij do tyłu. Nie opuszczaj ich, bo wtedy kręgosłup się zaokrągli.  
Chodź z lekko uniesioną głową i patrz przed siebie. Nigdy nie w dół, bo wtedy zaczynasz się garbić. Nie noś ciężkich torebek. Staraj się mało rzeczy w nich mieć oraz torebkę trzymać blisko ciała.

Idąc, stawiaj miękkie, swobodne i nieco energicznie kroki. Unikaj trzymania rąk w kieszeni. Najbezpieczniej mieć je spuszczone, bo mogą zdradzić zdenerwowanie poprzez nerwowe ruchy nimi. Nie splataj ich również na wysokości piersi- oznacza to brak otwartości.

Kiedy opanujesz poprawną postawę, Twoje ciało stanie się o wiele atrakcyjniejsze. Możliwe, że wydasz się również szczuplejsza.

Zwracaj uwagę na to, w jaki sposób się poruszasz. To naprawdę ma znaczenie.

Kobieta z taką postawą mówi: "Jestem pewna siebie".

Licencja: Creative Commons