Przedstawię tutaj krótki system bukmacherski do baseballa.Baseball może być bardzo ciekawym, ale również bardzo niewdzięcznym sportem do obstawiania w zakładach bukmacherskich.

Data dodania: 2011-07-18

Wyświetleń: 2815

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 1

WIEDZA

1 Ocena

Licencja: Creative Commons

W tym systemie zajmiemy się obstawianiem tzw. "underdogs", czyli drużyn, które mają wyższe kursy, ponieważ nie są uważanie za faworytów. Czyli, krótko pisząc obstawiamy nie faworyta. 

Jak wyżej wspomniałem, baseball może być wdzięcznym lub niewdzięcznym tematem. Teraz wyjaśnię dlaczego. Około 40% gier w Baseballu wygrywają nie faworyci i to często po kursach powyżej 2.0. To jest ta dobra strona Baseballa. Gorsza jest taka, że często zdarzają się długie serie porażek. Nie jest rzadkością, że drużyna przegrywa np. 5 czy nawet 8 spotkań pod rząd. Ale znów spojrzmy optymistycznie, tak samo drużyna może wygrać 5 czy nawet 8 spotkań z rzędu. W Baseballu amerykańskim gra się seriami po 3 spotkania. 

Dam Ci wskazówki na co patrzeć, aby jak najbardziej zwiększyć prawdopodobieństwa wygranej. Są 3 reguły, których trzeba bezwzględnie przestrzegać :

A) pomijaj drużyny, które przegrały 3 mecze z rzędu lub wygrały 3 mecze z rzędu.

B) pomijaj drużyny, które mają swojego rzucającego (pitchera) w 20 najlepszych pitcherów ligi. Sprawdź statystyki wg wskaźnika ERA (Earned Run Average). Jeśli jest w 20 najlepszych - pomiń tę drużynę.

C) pomijaj drużyny, które mają kurs większy niż 2.50. Kurs powinien się zawierać między 2.0 - 2.50. Szukając codziennie drużyn do obstawiania, powinieneś bez trudu znaleźć kilka, które spełniają te 3 kryteria systemu. Wybierz jedną i obstaw.

Pamiętaj, o regule nie więcej niż 2 - 5%konta w jeden zakład. Do Baseballa ten procent najlepiej zredukować do 1% 

Mam nadzieję, że system ten wyda Ci się interesujący.

Licencja: Creative Commons