Żyjemy w czasach kiedy internet stał się powszechny, ale nadal używamy tradycyjnych metod, usług, czy narzędzi. Dotyczy to zarówno banków, książek, zakupów biletów komunikacji, a także bukmacherki.

Data dodania: 2011-04-25

Wyświetleń: 2046

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Sporo osób przywiązanych jest do tych tradycyjnych metod , chwaląc spokój, ład, przewidywalność i porządek... Lecz świat się zmienia. Żyjemy w coraz szybszym, drożejącym świecie, a z pomocą przychodzi nam właśnie internet, jako szybkie, tanie i łatwo dostępne dla każdego medium. Nic więc dziwnego, że obok tradycyjnych bukmacherów naziemnych działają nowoczesni bukmacherzy internetowi. W tym artykule przedstawię dlaczego warto, przestać grać u naziemnych, a zacząć obstawiać w internecie.

 

Większa wygoda

Siedzisz sobie wygodnie przed komputerem, zamiast tracić czas w kolejce u naziemnych. Nie musisz wypełniać długopisem kuponów, wystarczy, że wybierzesz dany kurs, stawkę i już możesz obstawić. W razie problemów skorzystasz z wyszukiwarki lub pomocy przez e-mail. Ewentualne wygane pieniądze masz od razu dostępne na następne zakłady bukmacherskie.

Lepsza Dostępność

Bukmacher internetowy otwartz jest 24h na dobę, dzięki temu możesz obstawiać o kadej porze dnia i nocy. U bukmachera naziemnego punkty zamykane są o godz. 18-19, więc możesz nie zdążyć zagrać meczu który wieczorem masz zamiar obejrzeć. A tak wchodzisz na 5 minut przed meczem na swoje konto, obstawiasz i emocjonujesz się grą! Nie ma problemu, żeby obstawić też np. nocne spotkania NBA, NHL lub innych rozgrywek północnoamerykańskich.

Lepsza oferta

Działalość internetowa bukmachera pozwala zaoferować znacznie wiekszą ilość zdarzeń i rodzajów zakładów. Przez interent bukmacher może łatwiej kontrolować, dodawać, usuwać dane zdarzenia i zakłady. W przypadku naziemniaka proces zmiany zdarzeń trwałby zbyt długo, dlatego zanjdziemy tam podstawowaa ofertę. Wpływ na to ma także ilość obecnych firm na rynku - stacjonarnym ok. 5, internetowym (polskim) nawet 30. Ma to także wpływ na wysokość kursów, o czym poniżej.

Wyższe kursy - większe wygrane

Bukmacherów internetowych jest znacznie więcej. Większa konkurencja (z ekonomii) oznacza większą walkę o klienta, a więc większe kursy. Wybierając je spośród bukmacherów internetowych, zawsze będziesz miał ok. 30% lub więcej wygranej. Np. stawiając 50zł na Real po kursie 1.80, w przypadku naziemngo, będziesz miał 40 zł czystego zysku po odliczeniu podatku (o czym za chwilę) będzie to 35,2zł , a stawiając u dowolnego bukmachera internetowego możesz liczyć na 45zł czystego zysku.

Brak 12% podatku

Podatek od wygranych u bukmachera oczywiście trzeba płacić, ale w przypadku bukmacherów internetowych, to oni pokrywają jego całość, w kraju w którym są zarejestrowane. Użytkownik nie jest obarczany, tak jak w przypadku bukmacherów naziemnych, gdzie 12% podatku spada właśnie na niego.

Duża liczba promocji

Bunusy za samo otwarcie konta i wpłatę depozytu są dziś niemal standardem. po prostu użytkownik wpłaca 100zł do np. Bet-at-home, a dzięki promocji 100% bonus, kwota jego depozytu 9wpłaty) zostaje podwojona czyli na koncie ma 200zł. Co prawda podaną kwotę trzeba jeszcze obrócić, ale jak ktoś gra dużo to nie powinno to stanowić dla niego problemu. mało tego, bukacherzy oferują dużo promocji z okazji ważnych wydarzeń sportowych tj. Mistrzostwa, Szlagiery itp. czy Na takie i podobne promocje nie mamy co liczyć u bukmacherów naziemnych.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena