Pojazdów wciąż przybywa na naszych drogach, zatem myjnie bezdotykowe to inwestycja w bardzo dobry biznes. Występuje kilka rodzai zabudowy myjni bezdotykowych.

Data dodania: 2011-03-15

Wyświetleń: 2336

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

A.   BEZDOTYKOWA MYJNIA W SYSTEMIE KONTENEROWYM

Myjnia bezdotykowa w systemie kontenerowym to najbardziej zaawansowana technologia, bezpieczeństwo i oszczędność przy zachowaniu najwyższych parametrów pracy i jakości.

Umieszczenie wszystkich elementów systemu w kontenerze technologicznym betonowym lub metalowym zapewnia łatwy dostęp do wszystkich części myjni. Moduły nie są zintegrowane ze sobą, co zapewnia niezależne działanie poszczególnych stanowisk.

System kontenerowy oferuje również znacznie bardziej wydajny choć większy gabarytowo osprzęt, dający gwarancję najwyższych parametrów mycia.

B.   BEZDOTYKOWA MYJNIA W SYSTEMIE SZAF TECHNOLOGICZNYCH

Myjnie w szafach to mniejsze, ergonomiczne moduły umieszczone między stanowiskami mycia. Jest to optymalne rozwiązanie dla realizacji inwestycji na działkach ze znacznie ograniczoną powierzchnią zabudowy. Zastosowanie tego rozwiązania umożliwia skonfigurowanie większej  ilości stanowisk wykorzystując miejsce zajmowane przez kontener technologiczny w systemie kontenerowym.

Obudowy szaf  wykonane są w całości ze stali nierdzewnej zabezpieczając odpowiednio wewnętrzne elementy myjni, narażone na bezpośredni kontakt z wodą.

C.  BEZDOTYKOWA MYJNIA W SYSTENIE  ULTRA-MIKRO

To innowacyjna  technologia wykonawcza stworzona przez architektów i inżynierów dla zaspokojenia najbardziej wymagających Klientów i umożliwienia  realizacji inwestycji  w nietypowych lokalizacjach.

System ULTRA-MIKRO to technologia myjni bezdotykowej, która  z zachowaniem najwyższych parametrów myjni kontenerowej jest umieszczana w zminiaturyzowanym pomieszczeniu  technologicznym dostosowanym indywidualnie do  powierzchni zabudowy działki. Zachowanie najwyższych parametrów mycia przy  miniaturyzacji urządzeń wymaga zastosowania znacznie bardziej wydajnego osprzętu.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena