Dowiedz się co jest tajemnicą sukcesu, co powoduje, że jedne cele są realizowane a inne nie. Jeśli opanujesz te zasady możesz spodziewać się dużo większych sukcesów niż dotychczas.

Data dodania: 2011-03-04

Wyświetleń: 2069

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 1

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

1 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zastanawiało Cię kiedyś ile jest powodów, przyczyn, przez które nie udało Ci się zrealizować jakiegoś celu? Wielu z Was zapewne będzie w stanie wymienić całe dziesiątki, setki powodów, dla których czegoś się nie udało zrealizować. A ja Wam proponuję uproszczenie tego wszystkiego do dwóch, uniwersalnych reguł, których spełnienie zapewni Wam realizację każdego celu. Są to dwie fundamentalne reguły bez których nie można mówić o robieniu czegokolwiek, po prostu bez nich się nie da. Dlatego, aby osiągnąć sukces i doprowadzić swój rozwój osobisty oraz efektywność do maksymalnego poziomu należy spełnić następujące reguły:

1. Musisz zacząć realizować cel
2. Musisz skończyć realizować cel

    Dwie proste reguły, dwie proste zasady, które pomogą Ci w konsekwentnej realizacji życiowych celów. Pamiętaj, obie te zasady są od siebie zależne, jedna bez drugiej prowadzi do niezrealizowania celu. Jeśli nie zaczniesz nie będziesz miał okazji skończyć, nie skończysz jeśli wcześniej tego nie zaczniesz.
To się przekłada na proste do bólu postępowanie we wszystkim co robimy: jeśli mamy wyznaczony cel, to zaczynamy to robić, jeśli już zaczęliśmy, to doprowadzamy to do końca. Świat biznesu, ludzie sukcesu bardzo sobie cenią ludzi, którzy potrafią zrealizować konkretne, stawiane przed nimi cele, w ten sposób.
Zacznij natychmiast i skończ jak najszybciej to możliwe.

Licencja: Creative Commons