Serwis Artelis.pl jest katalogiem, giełdą, bazą artykułów, które możesz umieszczać na swoich stronach www, w swoich ezinach, publikacjach internetowych i klasycznych.

Data dodania: 2010-08-15

Wyświetleń: 4373

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

W serwisie znajdziesz bardzo dobrej jakości artykuły. Wielu naszych Autorów to eksperci i wielcy praktycy swej dziedziny. Dzielą się swoją wiedzą pisząc artykuły.

Umieszczając takie treści na swej stronie od razu podnosisz jej wartość. Masz profesjonalny „content” na własnej witrynie. Możesz zaoferować swoim Użytkownikom wysokiej jakości wiedzę. Zyskujesz.  

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jest to CAŁKOWICIE DARMOWE!

Autorzy artykułów dają prawo do przedruku artykułu. Jedyną zapłatą, jakiej oczekują to zachowanie niezmienionej formy artykułu i pozostawienie stopki autorskiej wraz z aktywnymi linkami.

Ułatwiliśmy maksymalnie proces kopiowania - wystarczy, że klikniesz w ikonę "pobierz kod", a wydobędzie się kod HTML, który możesz wkleić w odpowiednie miejsce na swojej stronie.

Pobierając artykuły z serwisu i publikując je na swoich stronach otrzymujesz za darmo atrakcyjną treść. Jednak wiedz, że wykorzystujesz cudzą pracę intelektualną. Miej świadomość, że musisz się zastosować dokładnie do zasad naszego regulaminu. Wszelkie ingerencje w treść są złamaniem prawa i po prostu, przestępstwem.

Wierzymy w uczciwość korzystających z zasobów naszego Serwisu. Wierzymy, że treści wykorzystywane będą w sposób legalny i dobroczynny. W końcu kiedyś sam staniesz się Autorem, a być może już jesteś i będziesz bardzo zainteresowany aby Twój artykuły były wykorzystywane zgodnie z zasadami na jakich zgodziłeś(aś) się je opublikować.  

Korzystaj do woli. To także Twój Internet.

Prosimy zapoznać się z regulaminem

Licencja: Creative Commons
0 Ocena