Piszesz wiersze, a może opowiadania? Jesteś specem w jakiejś dziedzinie? Na co czekasz? Zarabiaj na tym. Nie wiesz jak, to zrobić? Przeczytaj cały tekst.

Data dodania: 2010-07-28

Wyświetleń: 1826

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

 

Bardzo często zdarza się, że osoby mające bardzo wielkie pasje i umiejętności narzekają na brak pracy, perspektyw rozwoju, czy pieniędzy. Artyści są zazwyczaj bardziej wrażliwymi ludźmi od innych, szybciej ulegają emocjom i w ogóle mało osób ich rozumie.

Osoby piszące wiersze są czasem wyśmiewane lub nazywane niepoprawnymi romantykami, którzy powinni „zejść na ziemię” i zając się pracą.

Wszyscy wiemy, jak w Polsce trudno o normalną pracę w swoim zawodzie, ale powstaje pytanie, czy wszyscy musimy do końca rezygnować ze swoich marzeń, pasji i wszystkiego co nas cieszy?

Mam dobrą wiadomość dla osób lubiących pisać i piszących dużo i często. Jeśli potraficie pisać na komputerze i skorzystacie z tego kursu, który jest bardzo tani, macie szanse na duże zyski i to na bardzo długi czasu. Warto pamiętać, że na prawach autorskich można zarabiać całe życie i w różnoraki sposób, a może któryś z reżyserów, po tym jak Twoja książka stanie się bestsellerem zechce zrobić film, na jej podstawie?

Nie musi tak być, ale może. Tobie przyda się nawet kilkadziesiąt czy kilkaset złotych miesięcznie dodatkowego zysku. Przemyśl to i do dzieła.

Mam radę dla początkujących, którzy boją się że nie dadzą rady najlepiej pisz po troch, ale codziennie lub gdy masz natchnienie i np. nie możesz spać. Wtedy często powstają najlepsze treści.

Modne w ostatnim czasie jest pisanie poradników, na różne tematy. Za granicą też wiele serwisów poszukuje osób piszących teksty w języku angielskim. Najważniejsze, to zacząć działać.

 

Licencja: Creative Commons