Wydawałoby się, że uwodzenie mężczyzn jest to temat rzeka, ale jeśli jesteś kobietą i interesujesz się tematem uwodzenia, to wiesz, jak ciężko znaleźć konkretną literaturę lub chociażby rzeczowy artykuł, traktujący o uwodzeniu mężczyzn.

Data dodania: 2010-07-13

Wyświetleń: 6191

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Internet, który jest dla wielu z nas głównym, bo najpowszechniej i najłatwiej dostępnym źródłem informacji, oferuje całą gamę najróżniejszych, mniej lub bardziej praktycznych informacji, dlatego ja postanowiłam przybliżyć wam coś, czym według mnie warto się zainteresować. Z uwagi na to, że to, co można znaleźć w kobiecych pisemkach, to często czysta żenada, ja skupię się na bardziej nowoczesnych stosowanych technikach, dzięki którym uwodzenie mężczyzn staje się o wiele prostsze.

NLS

Na początek zacznijmy od coraz popularniejszego NLP, czyli NeuroLingwistycznego Programowania. NLP uznawany jest za psychomanipulację, co zresztą jest prawdą, bo zmieniamy nasze i cudze postrzeganie, stwarzając odpowiedni nastrój chwili poprzez precyzyjne wyrażanie się w sposób, który powoduje konkretną reakcję u rozmówcy (z pewnością nie jedna z was zauważyła, że konkretne zdania, bądź wyrazy, wzbudzają u was specyficzne reakcje...).

NLP, głównie wykorzystywane w radzeniu sobie ze stresem, braku motywacji i wiary w siebie, zaczęto również stosować w uwodzeniu. Mówi się tu wtedy bardziej o NLS (w tłumaczeniu NeuroLingwistyczne Uwodzenie), który nastawiony jest na takie formułowanie wypowiedzi i używanie słów, aby dotrzeć przez ucho do marzeń, fantazji oraz najgłębszych pragnień mężczyzny.

Jeśli zainteresowana jesteś tak potężnym narzędziem jak NLS, Kraków, bądź też inne większe miasto, jest Twoim miastem i masz energię biegać na kursy, to z pewnością coś dla siebie znajdziesz. Lepiej jest bowiem, uczyć się manipulowania cudzym umysłem od profesjonalistów, niż narażać siebie i innych, eksperymentując samodzielnie.

Perswazja i wywieranie wpływu

Kolejnym narzędziem, jest perswazja. Szkolenia tutaj już może nie są aż tak konieczne, bowiem perswazja to sztuka przekonywania kogoś do własnych racji, a od manipulacji różni się tym, że nie zaszkodzi naszemu rozmówcy w późniejszym czasie.

Podobnym do perswazji jest wywieranie wpływu. Szkolenie, które zawiera wszystkie te 3 elementy może zaowocować naprawdę satysfakcjonującymi wynikami. Dlaczego? Ponieważ dzięki NLS, będziesz mogła uwieść swojego wybranka, a także niemalże uzależnić od siebie. Wypełnisz jego umysł Twoją osobą tak, że nie będzie mogł przestać o Tobie myśleć i będziesz pewna, że Twojego miejsca nie zajmie, żadna inna kobieta. Kiedy stworzysz trwały związek dzięki perswazji i umiejętności wywierania wpływu, bez niepotrzebych sporów i kłótni, bedziesz mogła przekonać nawet najbardziej upartego mężczyznę do swojego zdania, bądź nakłonisz go do porzucenia zamiaru zrobienia czegoś, co w Twoich oczach nie jest dobre, ani dla niego samego ani dla waszego związku.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena