Jeśli zastanawiasz się nad tym jaka czeka Cię przyszłość z Twoim ukochanym. Ile będziesz miała pociech? I co musisz zrobić by mieć pewność, że urodzisz dzieci zdrowe. Już teraz skorzystaj z testu na płodność, który odpowie na nurtujące Cię pytania.

Data dodania: 2010-07-13

Wyświetleń: 1908

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Gdy nadejdzie właściwa pora i my będziemy myśleć o dzieciach. Będzimy musieli wczuć się w czasem niełatwą rolę rodzica. Wychowanie dziecka to duża odpowiedzialność, którą podejmuje się wspólnie. Oczekując na dziecko lub myśląc w tym temacie można rozwiązać test na ilość dzieci. Po prostu pytanie ile będę miała dzieci przenikało moje myśli w najmniej oczekiwanych momentach kompletnie rozstrajając mnie. Wróciłam do domu, włączyłam komputer po czym zaczęłam rozwiązywać test z czystej ciekawości. Starałam się udzielać odpowiedzi sumiennie żeby odpowiedź nie była czasem naciągana. Wynik testu oznamił, że będę miała dwójkę dzieci. Otrzymałam także kilka fachowych porad co mogłabym zmienić w swojej diecie oraz sposobie bycia bym miała większe szansę na wspomnianą wcześniej dwójkę. Nie mogłam wyjść ze zdumienia gdy po kilku miesiącach poszłam na USG. Lekarz powiedział, że będę miała dwójkę dzieci. Dziś jestem szczęśliwą matką dwójki wspaniałych dzieci. Gdy wspominam ten test na płodność nadal zastanawiam się nad jego skutecznością.

 

 

Pytania przygotowane dzięki analizie statystycznej, tak właśnie było tam napisane. Poza tym w pamięć zapadł mi slogan 92% skuteczności. Szczerze myślałam, że to bujda na resorach do czasu gdy poleciłam tę samą stronę z testem koleżance w ciąży. Rozwiązała test przy mnie, sam jego koniec przeraził i mnie. Trójka dzieci to naprawdę dużo. Taki właśnie był wynik dla mojej koleżanki. Przyjęła wiadomość z uśmiechem na twarzy wątpiąc w to powtarzając, że takie testy są jak quizy i testy na głupotę. Tydzień temu moja znajoma zrobiła pierwsze USG, będzie miała trójkę. To niebywałe ale faktycznie się sprawdza. Zastanawiam się do dziś, gdzie tkwi sekret tego całego testu. Ostatnio, każdą wolną chwilę spędzam na szukaniu informacji na temat tego testu. Jednak nie mogę ustalić kto jest jego twórcą. Chciałbym podziękować ludziom którzy opracowali ten wnikliwy test. Nie ciągnie się jak flaki z olejem jak inne, które rozwiązywałam w późniejszym czasie. Poza tym wyniki różniły się znacznie. Teraz już wiem, że niektóre strony w sieci, nawet te jeszcze niereklamowane z niewiadomych przeczyn mogą być tak dobre jak te o których trąbią nieustannie. Ile będę miała dzieci? Ja już to wiem. A Ty? Nie chcesz się dowiedzieć?

Licencja: Creative Commons