Uczniowie, studenci, a w dużej liczbie przypadków również mniej zamożne rodziny przed wyjazdem na wakacje szukają ofert tanich noclegów. Bez względu na kierunek wyprawy liczy się to, aby odnaleźć przyzwoity niedrogi nocleg, który ułatwi wypoczynek i zagwarantuje bezpieczeństwo.

Data dodania: 2010-06-25

Wyświetleń: 2447

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Uczniowie, studenci, a w dużej liczbie przypadków również mniej zamożne rodziny przed wyjazdem na wakacje szukają ofert tanich noclegów. Bez względu na kierunek wyprawy liczy się to, aby odnaleźć przyzwoity niedrogi nocleg, który ułatwi wypoczynek i zagwarantuje bezpieczeństwo. Tanie noclegi, a zarazem dobre noclegi to praktycznie cechy większości ośrodków agroturystycznych i mniejszych pensjonatów. Nie ma się co oszukiwać, że przeciętni Polacy wybierają pięciogwiazdkowe hotele. Zwyczajnie ich na to nie stać, a swoją gotówkę wolą przeznaczyć na tanie noclegi. Luksusowe hotele zarezerwowane są dla bogatszych turystów.

Kierunek - noclegi morze.

Mamy tu, w czym wybierać, noclegi w Gdyni, Katowicach, Śląsku, Helu, Kołobrzegu lub Łebie. Do tego szereg mniejszych i większych wiosek oferujących wygodne i bardzo tanie noclegi dla własnych gości. Ceny rozpoczynają się już od 15 PLN i są to miejsca w ogromnej liczbie przypadków w kwaterach swoich. Nie brakuje również ofert między 20 a 35 PLN, propozycja tyczy się domków letniskowych, czy noclegów w pensjonatach z łazienką i kuchnią na wyposażeniu. Ale uwaga! Tanie noclegi powinno się rezerwować z dużym wyprzedzeniem, zwłaszcza w modnych miejscowościach uzdrowiskowych, gdyż zainteresowanie nimi jest bardzo duże.

Od 35 PLN do 70 możemy zapewnić sobie pobyt w willi bądź hotelu. Pobyt w takich miejscach to bezsporny wygodę: parking przed budynkiem, Globalną sieć Internet, TV, chata grillowa, basen i kilka innych udogodnień dla turystów.

Szczegółowa oferta w zakładce noclegi nad morzem

Kierunek - noclegi góry.

Jeśli wybieramy się w góry musimy liczyć się z większymi wydatkami na nocleg, co nie znaczy równocześnie, że tych tanich noclegów brakuje. Mało kosztowne noclegi są, ale już nie tak mało kosztowne, jak to posiada miejsce nad morzem.

Tu ceny zaczynają się od 20 - 25 złotych za pobyt w kwaterach prywatnych. Najczęściej tanie noclegi te są dostępne w mniejszych miejscowościach, raczej oddalonych od zasadniczych atrakcji turystycznych naszych gór. Jeżeli już zdecydujemy się zapłacić za nocleg od 30 do 50 złotych, to możemy już liczyć na nocleg chociażby w Poroninie, Karpaczu, czy Rabce Zdrój. W samym Zakopanem będzie nam bardzo trudno odnaleźć nocleg w tej cenie, raczej musimy się liczyć z dojazdem do Zakopanego z pobliskich miejscowości, np. z Białego Dunajca, czy Nowego Targu. O ile jednak interesują nas bardzo tanie noclegi w Zakopanem tylko i jedynie, to musimy z wyprzedzeniem pomyśleć o rezerwacji pensjonatu, czy hotelu w dobrej cenie.

Szczegółowa propozycja w zakładce  noclegi w górach

Kierunek - noclegi jeziora - Warmia i Mazury.

Pomimo, że Warmia i Mazury cieszą się mniejszym zainteresowaniem turystów z kraju, to ceny noclegów wcale nie odbiegają od tych miejscowości cieszących się sporym zainteresowaniem gości wakacyjnych.

W tym przypadku rozbieżność cenowa jest bardzo duża, a ceny wynajmu rozpoczynają się już od 20, a w ogromnej liczbie przypadków 25 zł. W spisie produktów/usług tanich noclegów znajdują się: domki letniskowe, pola namiotowe, campingi, czy kwatery swoje. Więcej zapłacimy za pobyt w ośrodkach agroturystycznych, pensjonatach, czy ośrodkach położonych blisko jezior.

Szczegółowa oferta w zakładce  noclegi warmia i mazury


W całej Polsce nie brakuje pięknych miejsc, z intrygującą ofertą turystyczną i dobrą bazą noclegową. O ile zależy nam na spędzeniu udanych wakacji z gwarancją tanich noclegów powinnaś już w tym momencie zacząć szukania odpowiedniego obiektu wypoczynkowego w adekwatnej dla nas cenie.

M-S-M

Licencja: Creative Commons
0 Ocena