Kolejny, czyli XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 10 stycznia 2009r. Wśród wielu możliwości wsparcia działań Jurka Owsiaka nowością jest aplikacja działajaca na Facebooku, która pozwala przekazać darowiznę pieniężną, a w zamian za to do naszego profilu zostanie przyklejone wirtualne serduszko Orkiestry.

Data dodania: 2010-01-06

Wyświetleń: 3433

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Tegoroczny final Orkiestry po raz drugi poświęcony jest onkologii dziecięcej, a w szczególności zakupowi nowoczesnego sprzętu dla klinik onkologicznych - takiego, jak np. tomografy komputerowe, czy aparaty do neuronawigacji, które pozwalają na bardzo precyzyjne zdiagnozowanie położenia guza i następnie jego bezpieczne zoperowanie.

Zebranie w czasie styczniowej akcji środki pozwolą też Fundacji w dalszym ciągu prowadzić i w pełni finansować trzy ogólnonarodowe programy medyczno-edukacyjne:

  - badanie słuchu wszystkim noworodkom,
  - leczenie bezdechu,
  - uczenie podstaw udzielania pierwszej pomocy.

Orkiestra Światecznej Pomocy gra od wielu lat i cieszy się ogromnym zaufaniem społecznym. Profil WOŚP w serwisie społecznościowym Facebook zebrał już ponad 36ooo fanów, którzy mogą przyklejać na swojej tablicy profilowej znane serduszka.

Jak dodać serduszko WOŚP do swojego profilu na Facebooku?

- otwórz stronę http://apps.facebook.com/wielka_orkiestra/
- zaloguj się do swojego profilu lub załóż profil
- wstaw kwotę i wybierz swój bank lub skorzystaj z opcji "przelew"
- zaloguj się na swoje konto bankowe
- dokonaj płatności poprzez system PayU S.A., partnera WOŚP
- po dokończeniu płatności pojawi się opcja wylogowania się / powrotu do systemu
- po kliknięciu w link/wylogowaniu się nastąpi automatyczne przekierowanie do aplikacji WOŚP na Facebooku, gdzie pojawi się możliwość przyklejenia serduszka na swojej tablicy profilowej (przycisk Publish).

Przyklejone serduszka wyświetlą się Waszym wszystkim znajomym i zachęcą ich do udziału w akcji. Znajomych można też zaprosić do do udziału w akcji korzystając ze specjalnego formularza, ale tyko ośmiu w jednym dniu.

zobacz, jak wygląda wirtualne serduszko na Facebooku


Licencja: Creative Commons