Żadna kobieta nie oprze się bukietowi róż. Zwłaszcza mama dzidziusia będzie  zadowolona, jeśli dostanie różany bukiet, który nie zwiędnie I nie będzie wymagał częstej zmiany wody w wazonie.

Data dodania: 2009-12-05

Wyświetleń: 4792

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Bukiet ze skarpetek dostarczy jej kompletu siedmiu par bawełnianych, niemowlęcych skarpetek w sam raz na mroźne zimowe dni. Jest to alternatywa dla tradycyjnych kwiatów, ciesząca się popularnością wśród świeżo upieczonych ojców, a także wśród bliskich młodej mamy, którzy chcą jej podarować prezent z okazji tak ważnego wydarzenia jakim są narodziny dziecka.

 
Każda para skarpetek jest zwinięta w  taki sposób, żeby przypominała wyglądem pąk róży. Dodatek dekoracyjny stanowią sztuczne liście i kwiatki.                                                                     

Bukiety ze skarpetek są doskonałym prezentem dla świeżo upieczonej mamy na pierwszą wizytę do szpitala. Kwiaty te nie uczulają, nie powodują alergii i masz pewność, że zawsze zostaniesz z nimi wpusczony by odwiedzić rodziców z maleńswem.                                                                                            

   

Ciągle zastanawiasz się co kupić przyszłej mamie z okazji narodzin jej dziecka? - zamiast tradycyjnych kwiatów wybierz bukiet z niemowlęcych skarpetek, którego na pierwszy rzut oka nie odróżnisz od bukietu z kwiaciarni.

Bukiet dla bobasa

Licencja: Creative Commons
0 Ocena