Dziś chciałem się pochwalić swoim nowym pomysłem a jednocześnie osiągnięciem, którego tworzenie dobiega ku końcowi. Jakiś czas temu przeglądając wiadomości z polski natknąłem się na kilka artykułów związanych z wzrostem cen mieszkań, działek, domów mianowicie nieruchomości razem wziętych...

Data dodania: 2007-07-03

Wyświetleń: 3746

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 1

WIEDZA

-1 Ocena

Licencja: Creative Commons

Ceny podskoczyły dość oczekiwanie dla niektórych i nieoczekiwanie dla innych całkiem sporo bo aż o 100%. Wraz z wzrostem cen nieruchomości wzrosły ceny materiałów budowlanych..

Jak widać ten temat jest na topie..
Pomyślałem?

Że na tym mozna by zarobić kilka groszy, bo ten wielki boom cenowy trwa i trwał będzie jeszcze długo. Dużo się słyszy, że sporo osób bierze kredyty hipoteczne. Gospodarka sunie do przodu jak oszalała...

A więc zabrałem się do zrobienia stronki na temat budowania domu. Konkretnie wybrałem sobie niższe, która nie wiem czy była dobrym posunięciem ale wydaje mi się, że powinna się sprawdzić. "Tani dom" to jest moje hasło przewodnie na, które będe pozycjonował stronkę.

A że jestem zapisany w ProPartnerze łatwo znalazłem dwa główne programy partnerskie, które będe promował na swojej stronie. Pierwszy program TwójProjekt oferuję gotowe projekty planów domów jednorodzinnych, które można zamówić za pomocą internetu, a drugi natomiast to Doradca Kredytowy, kredyty na hipotekę, gdzie płacą za wypełniony formularz kontaktowy (spotkanie z doradcą) 10 zł i przy kolejnym etapie przydzielania kredytu są coraz to wyższe prowizje. Oba PP mają korzystnę prowizję i dobrze płacą, dlatego je wybrałem.

Pozostało mi tylko ściągnąć jakiś darmowy szablon z internetu i zabrać się do roboty. Tak zrobiłem, informację wziąłem oczywiście z artelis.pl i artykularnia.pl , mimo że znam się trochę na tym temacie na samym początku postanowiłem się zbytnio nie przemęczać i skorzystałem z gotowych materiałów!

Jak zacznie działać to wtedy pomyślę o własnych artykułach.
Teraz pozostała mi tylko kwestia pozycjonowania strony, za która zabrałem się jakieś dwa dni temu i dzień po dniu dodaję stronę do katalogów stron www oraz wymieniam się linkami z stronami od znajomych. Przyjdzie czas na napisanie jeszcze jakiś 2-4 artykułów i wtedy okaże się czy ten pomysł był wart 1 dzień roboty.

Stronę możesz znależć pod adresem Tani dom - poradnik budowlany Jeśli miałeś podobne pomysły proszę możesz się nimi podzielić pisząc na mój adres [email protected] chętnie je przeczytam zawsze to jakieś nowe doświadczenie prawda.

Tobie też życzę owocnych prac... Jeśli masz jakiś pomysł to odrazu go realizuj, bo odkładając go z dnia na dzień jego realizacja nie będzie miała skutku.

Licencja: Creative Commons
-1 Ocena