Tekst ten traktuje o nieodgadnionych aspektach naszego życia - znaczeniu snów, imion, przesądach. Wspomina też, jaki wpływ na twoje życie ma księżyc! Warto przeczytać.

Data dodania: 2009-11-21

Wyświetleń: 4786

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Nasze życie jest pełne trudnych do wytłumaczenia zdarzeń. Jakże dużo jego aspektów jest niezbadanych. Znaczenie imion, Znaczenie snów, Przesądy, fazy księżyca, horoskop... Jak to wpływa na nasze życie? Zastanawiałeś się kiedyś?

Sny są nieodgadnionymi tworami naszej wyobraźni. Od dawien dawna ludzi zastanawia jakie jest znaczenie snów. Dlatego powstały specjalne zbiory znaczeń snów, zwane sennikami. Sennik, to oparte o ludzkie doświadczenia naszych pradziadów znaczenia snów, które często są przestrogą lub przepowiednią. Senniki można kupić w księgarniach, można też znaleźć wiele pozycji w internecie. Niestety, bardzo często tłumaczenia tych samych snów się różnią - dlaczego? Głównie dlatego, że jest to trudna do odgadnienia materia, po której chodzimy po omacku. Największym chyba skarbem jest wiedza naszych przodków. To na podstawie tej wiedzy możemy najwięcej wyciągać wniosków. Niestety wiedzę taką trudno jest odnaleźć, ponieważ firmy widząc popularność senników bardzo często przedkładają ilość nad jakość.

Wiedza naszych pradziadów, to jednak nie tylko sny i ich znaczenie. To również przesądy. Przesądy bardziej popularne, wszystkim znane takie jak czarny kot, czy czterolistna koniczyna. Ale również te mniej znane a jakże ważne! Poniżej kilka przykładów:
- Głowa podczas snu powinna być ułożona w kierunku wschodnim ze względu na dobre samopoczucie. Jednocześnie należy pamiętać, żeby nogi podczas snu nie były skierowane ku oknu, ponieważ wróży to śmierć.
- Jeżeli zmarły przeleży niedzielę oznacza to kolejny pogrzeb.
- Pierścionek zaręczynowy nie powinien mieć perły, które symbolizują łzy ani koralów, które źle wróżą potomstwu.
- Przypnij czerwoną kokardkę w miejscu, gdzie leży Twoje dziecko, aby zapobiec przez urzeknięciem go.

Więcej o przesądach, znaczeniach imion, snach i nie tylko, przeczytasz na www.zyciowedrogowskazy.pl.

Sny, przesądy... Czy to wszystko? A znaczenie imion? Czy imię wpływa na nasze życie? Czy imię ma wpływ na nasz charakter?! Wszystko wskazuje, że tak! Imię i jego znaczenie jest bardzo ważne i warto je znać. Warto też wiedzieć, że imię powinno pasować do do znaku zodiaku. Szczególne warto na to zwrócić uwagę przy wyborze imienia na potomka.

Oprócz znaczeń snów, imion, przesądów jest jeszcze duża liczba innych bardzo ciekawych tematów, o których można by pisać. W tym artykule wskazuje tylko tematy, więcej znajdziesz na stronie www.zyciowedrogowskazy.pl. A na przykład księżyc? Jaki wpływ na nasze życie ma księżyc? Czy wiesz, że:

- Najwięcej narodzin ma miejsce podczas pełni i nowiu?
- W czasie nowiu najwięcej pacjentów z psychozą trafia do szpitala psychiatrycznego oraz popełniane jest najwięcej samobójstw!
- W dniu, w którym jest pełnia nie powinniśmy poddawać się żadnym zabiegom lekarskim, bo z dużym prawdopodobieństwem się one nie powiodą?!

Jakże wielka jest wiedza przekazywana przez naszych potomków... A co Ty sądzisz o przesądach, znaczeniu imion czy znaczeniu snów?

Licencja: Creative Commons
2 Ocena