Promocja stron www w światowych wyszukiwarkach. Opis oprogramowania, które wprowadza linki automatycznie.

Data dodania: 2007-07-02

Wyświetleń: 4845

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

JEDEN KLIK I 750 000 ODBIORCÓW O NAS WIE

Poniższy artykuł może być szczególnie interesujący dla właścicieli stron, które posiadają wersje w językach obcych.
Wszystkie osoby, które posiadają strony internetowe stają przed tym samym problemem: co zrobić, aby przebić się przez miliard innych stron umieszczonych w światowej sieci. Jednym z szeroko stosowanych sposobów , który przynosi niezłe rezultaty jest wprowadzanie linku i informacji o naszej stronie do wyszukiwarek, katalogów i stron z darmowymi ogłoszeniami.
Liczba potencjalnych odbiorców informacji o nas jest ogromna, ale ręczne wprowadzanie tekstu na wielką skalę jest praktycznie niewykonalne, a to właśnie z powodu ogromnej ilości tych stron w kraju i na świecie. Jeżeli do tego uświadomimy sobie fakt, że informacje należy dostarczać na nowo dzień po dniu i miesiąc po miesiącu, może nas ogarnąć uczucie zwątpienia, gdyby nie możliwości ukryte w oprogramowaniach, z których możemy skorzystać, bynajmniej przy tym nie bankrutując. Mamy do własnej dyspozycji kreator meta tagów, kreator i analizer słów kluczowych, możliwość sprawdzenia popularności linku, kreator strony wyjściowej, automat do ścieżki FTP. Możemy wprowadzać informację do nas automatycznie do Google w poszczególnych krajach, Yahoo, Lycos, Northernlight, HotBot i wielu innych.
Nie bez znaczenia jest fakt, że w każdej chwili możemy zmienić treść, usunąć lub dodać dowolną ilość kampanii reklamowych. Nasza strona jest wprowadzana do 750,000 odbiorców za pomocą jednego kliknięcia i wszyscy ci odbiorcy czekają i dziękują nam za powiadomienie ich o naszym istnieniu, a więc nie ma to nic wspólnego z tępionym wszędzie na świecie spamem.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena