Dawno nie odnawiałeś swojej bramy a jak na nią patrzysz to wygląda na przeszło 20 lat , farba już dawno zeszła  a na jej miejscu pojawiła się  rdza.

Data dodania: 2009-11-17

Wyświetleń: 2624

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jeśli tak, to najwyższy czas zastanowić się nad zakupem nowej bramy Kraków tzn jego mieszkańcy polecają automatyczne bramy przesuwne !!

W gąszczu firm proponujących różnego rodzaj  bramy, na jaka się zdecydować,  na jaki kolor, kształt aby  pasowała do ogrodzenia. Na szczęście są już firmy które wykonują  bramy Kraków poleca firmę  Stal-Drew,  która oferuje takie rozwiązanie czyli wykonuje bramę według przygotowanego indywidualnego projekt według wskazówek klienta. Każda brama wykonana jest ręcznie dlatego też możemy mieć wpływ na wygląd naszej  nowej bramy.

Na co zwrócić uwagę wybierając firmę?

Na rynku powstało dużo firm oferujących  swoje usługi za niską cenę, gwarantując że używają materiałów jak i farb ochronnych najwyższej jakości. Nie możemy zwieść się takim promocją, zapytasz dlaczego. Aby brama służyła Ci przez długie lata  i żeby była odpowiednio zabezpieczona przed wpływem warunków atmosferycznych , nie może kosztować „grosze”. Odpowiednia jakość odpowiednio kosztuje. Zawsze jednak mamy wybór nie musimy od razu decydować się na bramy przesuwne Kraków -w tym mieście znajdziesz fachowców którzy proponują zakup w tańszej bramy dwuskrzydłowe ale zabezpieczonej przed korozją w taki sam sposób

W jaki sposób najlepiej zabezpieczyć swoją nową bramę ?

Ten obowiązek spoczywa na firmie którą wybrałeś do montażu bramy. Aby zima nie dała się we znaki Twojej nowej bramie musi być zabezpieczona przed deszczem jak i śniegiem. Podstawą jest nałożenie warstwy podkładowej , która ochrania przed korozją a następnie trzeba nałożyć warstwę nawierzchniową. Ważne jest jakich farb używa firma, jeśli najwyższej jakości znanych marek, to masz gwarancję, że wykonuje swoją prace należycie  i nie oszczędza na produktach i jest godna polecenia.

Czym różnią się bramy dwuskrzydłowe od bramy przesuwnej. Główną różną jest sposób otwierania i zamykania .Jeśli chodzi o bramy przesuwne to pilot którego jesteśmy właścicielami robi wszystko za nas. Mamy pewność, że nikt oprócz nas nie otworzy wrót do naszej posiadłości , że nasze dzieci same nie wyjdą poza obręb podwórka. Bramy dwuskrzydłowe niestety nie dają nam tej gwarancji , gdyż otwierane są ręcznie , deszcz czy śnieg a ty musisz siłować się z zamarzniętym uchwytem.

Wybór należy do nas, wszystkie bramy mogą wyglądać doskonale, a jeśli wybierzemy tańszą wersje bramy to wcale nie oznacza że złej jakości , bo jeśli wykonana jest i odpowiednio zabezpieczona może nam służyć wiele lat.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena