Dlaczego warto skorzystać z kampanii linków sponsorowanych do reklamowania własnej działalności? Jest to najskuteczniejsza forma reklamy w internecie.

Data dodania: 2009-11-17

Wyświetleń: 2030

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

FELIETON

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Mając do wyboru szereg różnych form reklamy naszej firmy, często stoimy przed dylematem, która jest najlepsza. Nie wielu przedsiębiorców zdaje sobie sprawę, że każdą kampanie i formę reklamy należy dobierać indywidualnie do zamierzonych celów. My jednak ze swojego doświadczenia
wiemy, że reklama w internecie przyciąga bardzo skutecznie potencjalnych Klientów. Mowa oczywiście o pozycjonowaniu i o kampaniach linków sponsorowanych. Obie te formy powodują pokazywanie się strony www
na bardzo wysokich miejscach. Jednak w sytuacjach, gdy potrzebujemy bardzo szybko włączyć reklamę, aby była widoczna, linki sponsorowane są strzałem w dziesiątkę. Są to krótkie reklamy tekstowe, które wyświetlają się w wyszukiwarce google po wpisaniu przez internautę konkretnej frazy kluczowej. Dlaczego taka forma reklamy jest skuteczniejsza od reklamy standardowej (zewnętrznej)? Różnica jest bardzo prosta. To Klient szuka Państwa usług i znajduje je po wpisaniu konkretnych haseł. Klient nie traci czasu na szukanie usługodawcy, a Państwo niskim kosztem przyciągacie go na swoją stronę. Ze swojego doświadczenia wiemy, że linki sponsorowane są najbardziej elastyczną i miarodajną reklamą w internecie. Polecamy tą formę reklamy każdemu szanującemu się właścicielowi firmy.

Prowadzenie takiej reklamy to dosyć prosta sprawa, ale trzeba zapoznać się z podstawowymi warunkami korzystania z google adwords. Temu zagadnieniu poświęcono obszerny zakres wykładów, które przybliżają tematykę i prowadzą po niej. Samo uruchomienie kampanii jest bardzo proste i wydawać się mogloby, że samo prowadzenie jej rownież. Fakty są jednak inne, ponieważ na bieżąco należy śledzić reklamę i reagować za każdym razem, gdy wymaga tego sytuacja. Wiele jest firm, które świadczą uslusi związane z prowadzeniem takich kampanii, ale kazdą kampanię można prowadzić na kilka sposobów i do każdej dostosować odpowiednią z nich co spowoduje jej optymalizacj i polepszy wydajność.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena