Celem rozmowy jest wzbudzenie zainteresowania, a nie zanudzenie jej na śmierć. Musisz, rozbudzić w niej pożądanie, sprawić aby poczuła dreszczyk emocji.

Data dodania: 2009-11-14

Wyświetleń: 2826

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Celem rozmowy jest wzbudzenie zainteresowania, a nie zanudzenie jej na śmierć. Musisz, rozbudzić w niej pożądanie, sprawić aby poczuła dreszczyk emocji. Temat rozmowy to tylko znikoma część sukcesu, ale od czegoś trzeba zacząć.

TEMATY NA TAK – ciekawe, nietuzinkowe, inne, ekscytujące, wyjątkowe …

EZOTERYKA – tarot, runy, przyszłość, horoskopy, sny.

GOTOWANIE – tak, umiesz i lubisz gotować.

PASJE – jak bardzo kochasz swoje hobby (tylko nie znaczki)

CIEKAWY SPORT – np. extremalny, snowboard, bungee itp

IMPREZY – jak świetnie się bawisz.

CZAS WOLNY – jaki masz ciekawy sposób na czas.

CELE ŻYCIOWE – najlepiej ambitne.

MIŁOŚĆ, PODRÓŻE, PRZYGODY, FILM, SZTUKA, MUZYKA, JEJ MARZENIA, SEKS, SZCZEROŚĆ

Każdy temat jest dobry, w zależności od tego w jakim świetle go przedstawiasz, zabawny, ironiczny, groteskowy, itp. Nie ma żadnych barier czy ograniczeń wszystko zależy od Twojej weny twórczej. Tzn trzeba zrobić tak żeby było dobrze.

TEMATY NA NIE – nudne, trywialne, normalne, nieciekawe dla niej…

SZKOŁA

RODZINA

TWOJE PORAŻKI

KOMPUTER

PIŁKA NOŻNA

MOTORYZACJA

STUDIA

TWOJA BYŁA itp.

                Twoja Rola generalnie sprowadza się tylko do zainicjowania tematu, i aktywnego słuchania |mądre pytania| mówić ma ona. Musisz zadbać o jej komfort, sterować rozmową tak aby się rozluźniła, zrelaksowała, śmiała i dobrze się z Tobą bawiła.

Kalibracja, umiejętność dostosowania tematu i sposobu rozmowy do odbiory, przychodzi z czasem i jest kwestią praktyki. Czyli z niegrzecznymi dziewczynkami rozmawiasz o seksie a z resztą o pluszowych misiach.

Pamiętaj, że to JAK mówisz, jest równie ważne jak to co mówisz. Należało by zauważyć, że współczesne uwodzenie sprowadza się do sygnałów niewerbalnych, mowy ciała, kontaktu wzrokowego, dotyku, zapachu…

W rozmowie najważniejsze są intonacja, artykulacja, gestykulacja, ton i rytm. Dlatego więcej czasu należałoby poświęcić na rozwijanie umiejętności tzw. miękkich np. ekstrawertyzmu – otwartość na ludzi, zawierania znajomości, pokonywania własnych lęków i barier wewnętrznych, niż na sam temat rozmowy.

Powodzenia Silver

www.biznesplanet.com – Zmieni Twoje Życie

Licencja: Creative Commons
0 Ocena