Po przeczytaniu tego artykułu zrozumiesz dlaczego do tej pory nie miałeś kobiet które chciałeś mieć, Zrozumiesz popełnione przez siebie błędy, Naprawisz je i zaczniesz NOWE ŻYCIE.

Data dodania: 2009-11-14

Wyświetleń: 2840

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

8 BŁĘDÓWKtóre Mogłeś Popełnić, Ale już nigdy ich nie popełnisz ponieważ będziesz wiedział że są złe.

1. Byłeś Miłym Facetem?

Mili Faceci Są Skreśleni Na wejściu. Pewnie zauważyłeś, że piękne kobiety wolą złych chłopców. Więc Ty też musisz stać się takim „BadBoy”.

2. Chciałeś By Cię polubiła?

Spełniając wszystkie jej zachcianki stawiasz się na niższej pozycji. Bądź sobą, po części egoistą, Kobiety NIE są najważniejsze w Twoim życiu.

3. Czekałeś Aż Ci Pozwoli?

Nie szukaj Akceptacji W Kobiecie, Ani Nie czekaj na jej pozwolenie. To ty podejmujesz decyzje. Prowadź ją do końca świata i o jeden dzień dłużej.

4. Chciałeś Podnieść Samoocenę?

 Nigdy Nie Próbuj Odnaleźć Własnej Wartości W Kobiecie. Odnajdź ją w sobie. Bądź Silny, Znajdź pasję, wyznacz cele i konsekwentnie je realizuj.

5. Nie rozumiałeś Kobiet?

Nie potrafiłeś zrozumieć ich nielogicznego zachowania. Twoim Celem jest  Zrozumieć ich potrzeby, to co je przyciąga, interesuje i odpowiednio na nie odpowiedzieć.

6. Myślałeś Że Kasa Się Liczy?

Nie Liczy się Twój Stan Konta, ani Twój Samochód. Liczy się To Kim Jesteś? , Jaki Jesteś? i jak to robisz?

7. Byłeś Nudny?

Kobiety nie cierpią trywialnych kolesi. Musisz Być inny niż wszyscy, wyróżniać się, ubierać się innaczej, zachowywać się innaczej, robić co innegro. Inne znaczy oczywiście lepsze.

8. Nie Szukałeś Pomocy?

Poniosłeś wiele Porażek ale nie zrobiłeś NIC aby to naprawić. Podryw jest jak jazda na rowerze, jak raz się nauczysz to już nie zapomnisz.

Jeżeli na chociaż połowę odpowiedziałeś TAK, to znacz że czas się zmienić.

7 CECHKtóre Musisz Posiadać. Jeśli jeszcze Ich nie masz, to nic się nie martw, nie od razu Rzym Zbudowano, Ale kiedyś Trzeba Zacząć.

1.  Jesteś Liderem

Naturalnym Przywódcą, Samcem Alfa, niepisanym opiekunem stada. Kobiety podświadomie wybierają najlepsze geny, najsilniejszych osobników w grupie.

2.  Jesteś Rozchwytywany

 Wysoki Status Społeczny, i nie chodzi tu o pieniądze, chodzi o to że musisz stać się duszą towarzystwa, kimś bez kogo towarzystwo sobie nie poradzi.

3.  Masz Poczucie Humoru

Potrafisz rozśmieszać ludzi, a przede wszystkim kobiety. Gdy ją rozśmieszysz twoje akcje drastycznie rosną.

4.  Jesteś Pewny Siebie

To Siła mentalna,  Poczucie własnej wartości.  Kobieta wyczuje czy naprawdę jesteś pewny siebie czy udajesz.

5.  Jesteś Twardy

Konsekwentnie dążysz do swoich celów. Kobiety Kochają mężczyzn którzy NIE potrzebują kobiet, mają własne cele i idee, kodeks i zasady.

6.  Jesteś Nieprzewidywalny

Nigdy nie wiadomo co w Twojej obecności może się stać. Kobiety w twoim otoczeniu zauważą ,że przy tobie nie można się nudzić.

7.  Jesteś Dandystem

 Zwracasz sporo uwagi na to jak wyglądasz i jak się zachowujesz ale nie jesteś pedałem. Traktujesz kobiety jak najlepsze przyjaciółki.

Chcesz Wiedzieć Więcej ?

                Czytaj,  Ucz Się,  Trenuj,  I ZRÓB COŚ WRESZCIE !!! 

www.biznesplanet.com – Zmieni Twoje Żyice 

Licencja: Creative Commons
0 Ocena