W Polsce istnieje wiele biur podróży, powstałych w przeciągu ostatnich kilkunastu lat. Jak wybrać takie biuro, które da nam gwarancję dobrego i bezstresowego wypoczynku?

Data dodania: 2009-11-03

Wyświetleń: 2331

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Współpraca z biurem podróży nie musi oznaczać niepewności oraz stresu. Istnieje wiele mozliwości, by sprawdzić czy dane biuro podróży jest rzetelne oraz da gwarancję realizacji świadczeń, za które płacimy w momencie zakupu wycieczki. Przede wszystkim warto zajrzeć na fora internetowe, składając w polu wyszukiwarki zapytanie: "opinie o biurze podróży ..." , albo "polecane biura podróży". Warto też prześledzić oferty konkurencyjne, porównując ceny oraz ilość i jakość proponowanych świadczeń. Mając takie informacje ryzyko wyboru złej oferty wypoczynkowej minimalizujemy do minimum.

Za nami sezon wakacyjny, okupiony upadkiem jednego biura podróży. Aż chce się powiedzieć, że to tylko jedno biuro, ale dla jego klientów było to na pewno przeżycie traumatyczne: strata pieniędzy, zmiana planów wakacyjnych, stres zamiast wypoczynku.

Przed nami sezon zimowy. Wielu Polaków wybierze się na narty poza Polskę. Wielu pojedzie w Alpy, aby w słońcu i morzu śniegu rozkoszować się jazdą na nartach. Jak wybrać touroperatora, który przygotuje dobrą ofertę i zaoferuje maksymalnie dużo świadczeń: dobre ubezpieczenie narciarskie oraz szkolenia z instruktorami narciarstwa i snowboardu.

Mamy nadzieję, że w wyborze dobrej oferty narciarskiej pomoga Państwu nie tylko krzykliwe reklamy,  ale także, a może przede wszystkim rzeczowa analiza ofert wypoczynku, jakość świadczonych usług oraz kompetencja pracujących w biurze osób. Wszystkim miłośnikom zimowych sportów życzymy udanych ferii.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena