Od kiedy w Polsce zaczęły działać tanie linie lotnicze każdy może zacząć tanio podróżować do innych mast w Polsce oszczędzając czas oraz do innych miast w Europie i na świecie. Choć bilety lotnicze są tanie to mogą stać się jeszcze tańsze.

Data dodania: 2009-10-13

Wyświetleń: 2562

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Od kiedy w Polsce zaczęły działać tanie linie lotnicze każdy może zacząć tanio podróżować do innych mast w Polsce oszczędzając czas oraz do innych miast w Europie i na świecie. Obecnie prawie każdego z nas stać na podróż samolotem, dlaczego by więc nie skorzystać z akurat tej formy tansportu. Transport lotniczy posiada przewagę nad jego innymi formami i wcale nie musi być taki drogi. Choć tanie bilety lotnicze są w przystępnej cenie to mogą stać się jeszcze tańsze. Bilet w tanich liniach lotniczych na popularnych krótkich trasach kosztuje od 200zł do 300zł. Za tyle można kupić np bilety lotnicze do Irlandii. Warto skorzystać z kilku naszych wskazówek mogących znacznie obniżyć cenę biletu.

1. Jeżeli planujesz lot warto kupić bilet nawet kilka miesięcy wcześniej. Różnica cen w stosunku do cen na kilka dni do odlotu jest kolosalna.

2. Bądź elastyczny. Czasami przesunięcie dnia odlotu o 2 lub 3 dni może spowodować dostępność innej tanszej linii lotniczej.

3. Obserwuj dostępne promocje.

4. Jeżeli latasz regularnie warto pomyśleć nad subskrybcją newsletterów linii lotniczych. Dostarczają one informacje o promocjach na bilety.

5. Wszystkie tanie linie dwa razy w roku ogłaszają rozkład lotów na kolejny sezon. Wtedy bilety są najtańsze. Jeśli będziesz otrzymywał newsletter danej linii, będziesz również wiedział kiedy zaczyna się sprzedaż biletów na nowy sezon.

6. Lecąc w dwie strony nie musisz lecieć tą samą linią lotniczą. Zdarza się że taniej będzie wybrać inną linię w drodze powrotnej.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena