Już 13 października '09 odbędzie się premiera nowego systemu Promolinkr.pl. Promolinkr to innowacyjny projekt efektywnej promocji komplementarnych, choć niekonkurencyjnych sklepów i serwisów internetowych, bazujący na efekcie synergii partnerów uczestniczących w programie. 

Data dodania: 2009-10-11

Wyświetleń: 2251

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Ideę systemu przedstawia w prosty i ciekawy sposób film umieszczony na blib.tv (http://blip.tv/play/AYGRhQeZokI). Obecnie system zrzesza głównie właścicieli sklepów internetowych.

-Jak podaje Money.pl firmy chętnie płacą właścicielom tematycznych stron i blogów za polecanie i sprzedaż swoich produktów, nowy system Promolinkr będzie dawał sklepom i serwisom możliwość stworzenia komplementarnej oferty i łatwiejsze dotarcie do grupy docelowej – mówi Przemysław Jaworowski, współautor Promolinkr.pl

Funkcjonalności, które na chwilę obecną oferuje Promolinkr to m.in.:

* nie inwazyjny pasek linków, inspirawany zakładkami Firefox,

* możliwość dodania favicon’a do paska linków,

* możliwość dodania opisu na pasku linków na 17 znaków,

* poziomy oglądalności tj. wyświetlanie w wyższym poziomie wyświetleń oraz wyświetlanie w niższym poziomie wyświetleń,

* wygodny interfejs do zarządzania swoimi do serwisami tj. osoba posiadająca wiele sklepów ma możliwośc w panelu administracyjnym dodania kolejnej domeny

- Nowy Promolinkr wykorzystuje efekt synergii – komentuje Paweł Gułaś, współautor Promolinkr.pl – prace nad ulepszeniem i rozwojem naszego systemu trwają sukcesywnie od jego startu tj. 14 lipca '09. Opinie klientów sprawiły, że wprowadziliśmy nowe funkcjonalności - dodaje Paweł.

Źródło: www.promolinkr.pl 

Licencja: Creative Commons
0 Ocena