Już 9 października 2009 r. w klubie Platinium w Warszawie odbędzie się kolejna impreza z cyklu “Hennessy artistry”. Tym razem swoje DJ-skie umiejętności zaprezentuje ceniony tancerz, choreograf i prezenter telewizyjny - Michał Piróg.

Data dodania: 2009-10-07

Wyświetleń: 2040

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Dopełnieniem wieczoru będzie występ DJ Julii z Francji. Jak co roku wieczór z marką Hennessy zapowiada się wyjątkowo ekscytująco.

Cykl muzycznej platformy komunikacyjnej Hennessy artistry na stałe wpisał się już w kalendarz najlepszych i najbardziej pożądanych imprez. Również w tym roku marka Hennessy zadbała o wyjątkowe emocje i dobry nastrój, zapraszając do współpracy znanego tancerza i choreografa -  Michała Piróga.

bilety na koncerty warszawa

“To dla mnie ogromna frajda, że mogę uczestniczyć w  imprezie z cyklu Hennessy artistry. Nawet przez chwilę nie zastanawiałem się nad propozycją udziału w tym wydarzeniu, chociaż miksowanie muzyki to dla mnie zupełna nowość. Lubię takie wyzwania. Tym razem dam z siebie wszystko jako twórca najlepszej muzyki klubowej”,  mówi Michał.

Michał Piróg znany jest z wszechstronnych umiejętności i swobody łączenia różnych stylów tanecznych. Jest artystą rozpoznawalnym również w środowisku muzycznym dzięki udziałowi w różnych telewizyjnych programach rozrywkowych, takich jak “W rytmie MTV” w MTV czy “You Can Dance – Po Prostu Tańcz” w TVN. Motywem przewodnim DJ-skiego debiutu będzie połączenie najciekawszych rodzajów muzyki z różnych zakątków świata, tworzących całość, która z pewnością przypadnie do gustu stałym bywalcom warszawskich klubów. Michał przy wyborze dźwięków przede wszystkim będzie się inspirował naczelnym hasłem marki Hennessy ? The Global Art Of Mixing.

bilety na koncerty poznań

“Zaproponowaliśmy udział w imprezie Michałowi, ponieważ idealnie pasuje do filozofii marki Hennessy. Występ Michała będzie z pewnością jednym z najbardziej interesujących i ekscytujących klubowych wydarzeń tej jesieni. Jestem przekonany, że to będzie niesamowity wieczór, który na długo zostanie zapamiętany”, mówi Rafał Dmowski, Brand Manager Möet Hennessy.

bilety na koncerty sopot

Tej nocy w klubie Platinium będzie miał również miejsce wyjątkowy występ francuskiej gwiazdy sceny klubowej – Dj Julii. Artystka specjalnie na ten wieczór przyjedzie do Polski, by rozpalić do czerwoności polskich fanów clubbingu. Jej muzyka to kombinacja takich muzycznych stylów, jak Elektro, Disco, Italo czy Ragga. Na co dzień występuje w najlepszych klubach w Europie, Indiach oraz Azji. DJ Julia poza tworzeniem muzyki zajmuje się również modelingiem, współpracując
z najlepszymi światowymi projektantami. Artystka jest również nową gwiazdą francuskiej telewizji. Jej profesjonalne podejście i umiejętność dostosowania się do wymogów lokalnej publiczności są gwarancją sukcesu każdej imprezy.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena