W ostatnim czasie mieliśmy lato, {na zewnątrz było ciepło, w tamtym momencie bezprecedensowym symptomem przybliżającej się jesieni i zimy były pokazy mody zimowej i jesiennej

Data dodania: 2009-09-30

Wyświetleń: 2874

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

W ostatnim czasie mieliśmy lato, {na zewnątrz było ciepło, w tamtym momencie bezprecedensowym symptomem przybliżającej się jesieni i zimy były pokazy mody zimowej i jesiennej, organizowali je projektanci mody ale również mogliśmy zobaczyć najnowsze kolekcje w centrach handlowych – tam także urządzane były pokazy.
W trakcie nich można było zapoznać się m.in. z całkiem nowymi trendami jeśli mowa o butach.

Kolekcje z tego roku butów jesiennych i zimowych są bardzo obszerne i ciekawiące.
Projektanci opracowali dużą intrygujących modeli, są wśród nich sztampowe modele kozaków, jak także niektóre nowości – nowe modele kozaków, które zapewne pozostaną ciepło zaakceptowane przez klientki.
Niezmiennie do najpopularniejszych kozaków możemy włączyć: kozaki klasyczne – na obcasie lub na płaskiej podeszwie, kozaki saszki, kozaki muszkieterki, kozaki oficerki i kozaki śniegowce.
Jeszcze częściej w butikach pojawiają się także kozaki na koturnach czy kozaki na obcasie typu słupek.

Kozaki pozostają takim uniwersalnym modelem butów, iż na pewno każda dama wynajdzie najlepszy model dla siebie, buty tego rodzaju sprawdzają się przy wszelkiej okazji gdyż adekwatnie dobrane pasują do każdego stroju.

Kozaki można ubierać w czasie całej jesieni i zimy, od października nawet do marca czy kwietnia.
Wśród kozaków pokazują się kozaki lżejsze na cieplejsze i suche dni a również kozaki „cięższe” na zimniejsze i bardziej pochmurne dni.

Najlepszym fasonem do używania na co dzień są kozaki oficerki.
Obuwie te jest wzorowane na konwencjonalne buty wojskowe. Kozaki takie są w taki sposób stworzone, że zapewne nóżka nie będzie w nich ziębła.
Cholewka w tych kozakach jest w miarę wysoka, usztywniana, buty takie z dużą częstotliwością występują w wersji ocieplanej.

Kozaki oficerki wykonane są ze skóry naturalnej licowanej lub także skóry ekologicznej.
Kozaki takiego rodzaju nie posiadają szczególnych ozdób, jedyną ozdobą którą można dojrzeć na tych butach jest zamek – dość często umiejscowiony jest po zewnętrznej stronie.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena