Imprezy integracyjne w górach połączone ze szkoleniami są znakomitym przykładem zastosowania popularnego powiedzenia "przyjemne z pożytecznym". Nie trzeba chyba przybliżać oczywistych zalet szkoleń pracowników, które są inwestycją, która na pewno nam się zwróci....

Data dodania: 2007-06-19

Wyświetleń: 4669

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 1

WIEDZA

-1 Ocena

Licencja: Creative Commons

Imprezy integracyjne w górach połączone ze szkoleniami są znakomitym przykładem zastosowania popularnego powiedzenia "przyjemne z pożytecznym". Nie trzeba chyba przybliżać oczywistych zalet szkoleń pracowników, które są inwestycją, która na pewno nam się zwróci.

Zadbajmy o to, aby takie spotkanie odbyło się w przyjemnej scenerii - np. w górach. Pozwolimy naszym ludziom nie tylko rozwijać się i zdobywać nowe umiejętności na szkoleniach, ale także wypocząć i lepiej się poznać. Wynajmijmy ośrodek wypoczynkowo szkoleniowy, który umożliwi nam zrealizowanie naszych planów, a więc połączenie nauki z odpoczynkiem. Ośrodek powinien oferować infrastrukturę, która umożliwia sprawne i bezproblemowe przeprowadzanie szkoleń (sprzęt elektroniczny, odpowiednie duże i wygodne sale z klimatyzacją), oraz organizację zabaw i wycieczek integracyjnych np. jazdy konnej czy gry w siatkówkę.
Jeśli zadbamy o takie detale - naszym pracownikom już nigdy szkolenie nie będzie kojarzyło się z czymś nieprzyjemnym.
Licencja: Creative Commons
-1 Ocena