Hale stalowe to od wielu lat najbardziej popularne hale przemysłowe. Charakteryzują się one nie tylko lekką konstrukcją, dużymi rozpiętościami baz słupów wewnętrznych ale również, a może przede wszystkim, dużą wytrzymałością i szybkością wykonania. [b...

Data dodania: 2007-06-18

Wyświetleń: 5688

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 5

WIEDZA

-5 Ocena

Licencja: Creative Commons

Hale stalowe to od wielu lat najbardziej popularne hale przemysłowe. Charakteryzują się one nie tylko lekką konstrukcją, dużymi rozpiętościami baz słupów wewnętrznych ale również, a może przede wszystkim, dużą wytrzymałością i szybkością wykonania. Hale stalowe to budowle często wykorzystywane nie tylko jako hale przemysłowe, ale również jako hipermarkety, hale sportowe czy nawet sortownie odpadów. Hale stalowe charakteryzuje przede wszystkim krótki termin wykonania, który oscyluje wokół trzydziestu dni.
Zasadniczą konstrukcję nośną hali stanowią blachownicowe ramy stalowe, składające się ze słupów i rygli. Hale stalowe wykonane są ze stali o wysokiej wytrzymałości co gwarantuje przedsiębiorcy wysoką jakość wykonania oraz długowieczność takiej hali.

Hale stalowe i śruby

Elementy konstrukcyjne w trakcie montażu łączone są za pomocą śrub. Cała konstrukcja hali może być przystosowana do zamontowania belek podsuwnicowych i wyciągarek. Hale stalowe to przede wszystkim gwarancja niezbędnej przestrzeni do prowadzenia działalności. Na życzenie Inwestora część wewnętrzna hali może być wykorzystana jako przestrzeń biurowa. Niewątpliwie hale stalowe to obecnie jedyny trafny wybór dla przedsiębiorców!
Licencja: Creative Commons
-5 Ocena