Kozaki z tegorocznych kolekcji są naprawdę bardzo ładne, buty te pasują do każdego stroju, można je nosić zarówno na co dzień jak i na specjalne okazje. Do najbardziej popularnych kozaków jak co roku możemy zaliczyć : kozaki klasyczne na płaskiej podeszwie, kozaki na szpilkach,

Data dodania: 2009-09-25

Wyświetleń: 3448

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

                              Już niedługo za oknami zrobi się biało, nastanie zima w związku z czym niezbędne staną się kozaki.

       Kozaki z tegorocznych kolekcji są naprawdę bardzo ładne, buty te pasują do każdego stroju, można je nosić zarówno na co dzień jak i na specjalne okazje. Do najbardziej popularnych kozaków jak co roku możemy zaliczyć : kozaki klasyczne na płaskiej podeszwie, kozaki na szpilkach, kozaki na obcasach, kozaki saszki, kozakami muszkieterki, kozaki oficerki, kozaki botki i kozaki śniegowce.

       Kozaki śniegowce były już popularne kilka lat temu, ale prawdziwym hitem stały się dopiero 2 lata temu. Kozaki te podbiły cały świat, w USA najmodniejszymi kozakami śniegowcami są kozaki produkowane przez dwie australijskie firmy – Emu Australia i Ugg. Producenci butów z całego świata wiernie naśladują poczynania tychże firm i produkują niemalże identyczne kozaki śniegowce. Także coraz więcej modeli firm Emu Australia jak i Ugg pojawia się na polskim rynku, coraz więcej sklepów sprzedaje takie buty. Jednym z kilku sklepów któy jest godny polecenia to sklep LuuLuu.

Buty te różnią się między sobą jakością wykonania i materiałem z jakiego są wykonane. Kozaki śniegowce pasują do każdego stroju, idealnie buty te prezentują się wraz z wąskimi spodniami ale nie tylko, przede wszystkim zwłaszcza jak są na nie naciągnięte. Kozaki śniegowce występują w kilkunastu przeróżnych kolorach, ale jednak najmodniejsze z nich to kozaki w odcieniach naturalnych – takie np. jak jasny beż.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena