Z tego artykułu dowiesz się:

- jak zarobić dzięki kredytom
- jak uniknąć błędu, który popełnia większość osób, kiedy zaciąga kredyt
- czym jest dobry, a czym zły kredyt
- jak wykorzystać pieniądze innych ludzi, by dzięki nim zarobić

Data dodania: 2009-09-23

Wyświetleń: 2506

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Czy zastanawiałeś się, jak to jest, że niektórzy bogacą się dzięki kredytom, a niektórzy biednieją?

Co gdybyśmy powiedzieli Ci, że istnieją złe i dobre kredyty?

Czy zdajesz sobie sprawę, jak wartościowe byłoby poznanie różnicy pomiędzy nimi?

Co gdybyśmy pokazali Ci, jak zarobić dzięki dobremu kredytowi i uniknąć błędu, który popełnia większość osób, kiedy zaciąga kredyt?

Istotą złego kredytu jest to, że kupujesz coś na co Cię nie stać, co jednocześnie traci na wartości od samego momentu zakupu. Najczęściej chodzi tutaj o wysoko oprocentowany kredyt konsumpcyjny, lub co gorsza kredyt na karcie kredytowej, za który kupujesz np. telewizor plazmowy.

Nie zrozumienie istoty złego kredytu jest jednym z czynników, które powodują, że ludzie biedni pozostają biednymi, nawet jeśli ich dochody stopniowo rosną.

Przeciwieństwem złego kredytu jest dobry kredyt, czyli taki, którym posługujemy się do zakupu rzeczy, których wartość wzrasta lub które stają się źródłami naszego pasywnego dochodu. Dobrym przykładem jest tutaj nisko oprocentowany kredyt hipoteczny zastosowany do zakupu nieruchomości pod wynajem.

Dochód z wynajmu może nie tylko pokrywać ratę kredytu hipotecznego, ale także co miesiąc wkładać dodatkowe pieniądze do Twojej kieszeni.

Dzięki temu kredytowi, czas działa na Twoją korzyść, bo z biegiem lat stajesz się właścicielem coraz większej części tej nieruchomości. Nie wspominając już o tym, że jej wartość może również wzrastać w czasie.

Kredyty, czyli pieniądze innych ludzi mogą być świetną dźwignią, której zastosowanie skróci Twoją drogę do bogactwa, jeśli tylko dokładnie wiesz, jak je wykorzystać.

O tym, jak dokładnie to zrobić, przeczytasz w kursie optymalizacji życia, dostępnym na stronie: www.optymalizator-zycia.pl.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena