Nieprzyzwoity sex w miejscach publicznych wielu zna tylko z filmów. Jeśli jednak rozejrzeć się dookoła, jest wiele zakątków, które mogą sprzyjać dzikim żądzom. Liczy się kreatywność i spontaniczność.

Data dodania: 2009-09-22

Wyświetleń: 4674

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Nieprzyzwoity sex w miejscach publicznych wielu zna tylko z filmów. Jeśli jednak rozejrzeć się dookoła, jest wiele zakątków, które mogą sprzyjać dzikim żądzom. Liczy się kreatywność i spontaniczność.

winda

Sex w windzie wymaga dobrej logistyki. Nie każda winda sprzyja miłosnym igraszkom i nie każdą da się zatrzymać między piętrami, by niewiele było widać dla wścibskich oczu. A może warto znaleźć tak wysoki budynek, którego windy nie trzeba zatrzymywać?

Jedno jest pewne, sex w windzie gwarantuje niezapomniane doznania. Jeśli nie upatrzyłeś wcześniej odpowiedniego miejsca, to wybierz lepiej takie gdzie nikt cię nie zna i nie będziesz musiał unikać sąsiadów.

Jeśli wszelka logistyka zawiedzie, zdaj się na spontaniczność i bądź otwarty na nowe sytuacje. A także na osoby, które można spotkać podróżując miedzy piętrami.

toaleta

Sex w publicznej toalecie brzmi ciekawie, jeśli jej warunki odpowiadają twoim wygórowanym wymaganiom. Tutaj również zdaj się na spontaniczność.

W restauracji zostaw partnerce karteczkę i napisz, gdzie na nią czekasz. Taki trik możesz stosować wszędzie, a tajemniczość podgrzeje atmosferę.

Toaleta ma ponadto tę zaletę, że możesz całą akcję oglądać w lustrze. Możesz także zamknąć się tam z wybranką i oddawać rozkoszom, póki ktoś ciekawski nie naruszy waszej sielanki.
Pozostaje tylko pytanie, którą toaletę wybrać: damską czy męską?

samolot, pociąg

Środki transportu mają tę zaletę, że przemieszcza się nimi wiele osób a każdy jest zazwyczaj zajęty sobą. Wy też zajmijcie się sobą.

Najlepszym miejscem jest znowu toaleta, jednak tutaj gwarantuje ona nowe doznania w postaci wstrząsów i zmian tempa podczas jazdy czy lotu.

W pociągu jest także do dyspozycji własny przedział, gdzie przy zasłoniętych zasłonkach może być ciekawie. A w samolocie, na tylnych siedzeniach, poczujecie się jak na pierwszej randce w kinie.

plaża

Plaża jest bardzo przyjemnym miejscem, co do którego partnerka będzie miała najmniej oporów. Szum morza, powiew wiatru i romantyczny zachód słońca to twoje kluczowe argumenty.

W przypadku plaży pamiętaj jednak o tym, żeby znaleźć dość odosobniony kącik bo jest to akurat jedno z najbardziej pożądanych miejsc przez kochanków.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena