Przed randką poziom stresu u faceta sięga często zenitu. Opanowanie emocji nie zawsze jest możliwe, zwłaszcza gdy los płata figle. Z każdej wpadki należy jednak wyciągnąć wniosek i obrócić sytuację w żart.

Data dodania: 2009-09-19

Wyświetleń: 3011

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Przed randką poziom stresu u faceta sięga często zenitu. Opanowanie emocji nie zawsze jest możliwe, zwłaszcza gdy los płata figle. Z każdej wpadki należy jednak wyciągnąć wniosek i obrócić sytuację w żart.

nietrafiony prezent

Zakup prezentu przysparza często wielu problemów. Zastanawiasz się co sprawi radość twojej ukochanej i jak urosnąć w jej oczach. 

Na początku znajomości lepiej obdarowywać kobietę uniwersalnymi prezentami. Kwiaty są zawsze trafionym pomysłem, aczkolwiek tutaj też można popełnić kilka błędów.

Wybieraj najbardziej popularne gatunki najlepiej róże. Nie wręczaj kwiatów główkami do dołu i zadbaj, by kobieta miała gdzie je przechować w trakcie randki. W teorii wszyscy znają zasady, jednak stres powoduje często, że zapominamy o nich.

Zrezygnuj ze zobowiązujących prezentów i takich, które mogą jej przekazywać jakąś treść. Kobieta, która dostanie misia może poczuć się potraktowana niepoważnie, choć ty chciałeś by zasypiając myślała o tobie. 

Rady te dotyczą głównie pierwszych randek, gdy nie znasz jeszcze dobrze partnerki. Jednak zawsze przy zakupie prezentu zastanów się na tym, co ona lubi, a nie co tobie sprawi przyjemność.

milczenie nie jest złotem

Większość osób przed randką obawia się nieudanej konwersacji. Pewnie dlatego, że większość z nas tego doświadczyła. Brak porozumienia i tematów do rozmowy może spowodować totalną katastrofę i ucięcie relacji. Niepotrzebnie!

Przed randką zadbaj o dobranie takiego miejsca, w którym będziesz czuł się swobodnie. Miejsce to powinno ci być znane, jednak nie na tyle, żebyś spotkał tam znajomych. Randka to czas dla was. 

Przygotuj sobie kilka awaryjnych tematów do rozmowy bo milczenie jest zmorą na pierwszym spotkaniu. Niech to nie będą tematy o pogodzie, a rzeczy które lubisz robić i coś co spowoduje, że partnerka będzie również mogła się wypowiedzieć.

Błędem gorszym, niż milczenie jest niedopuszczenie partnerki do głosu. Kobiety cenią mężczyzn, którzy potrafią słuchać i wykazywać zainteresowanie.

czas to pieniądz

Kobiety nie tolerują spóźnialstwa. Nie u siebie, a u mężczyzn. Przyjęło się, że mężczyzna powinien być przed czasem co jest wyrazem troski choćby o to, czy kobieta dotarła bezpiecznie na spotkanie. 
Kobiecie zawsze należy dać dodatkowe 10 –15 minut, które ona spędza by wyglądać bosko. Warto uzbroić się w cierpliwość, gdyż kobieta robi się na bóstwo specjalnie dla ciebie. Spóźnialstwo nie powinno być jednak regułą i jeśli na początku możne je wybaczyć, to później warto zwrócić na nie uwagę. 

niemoralna propozycja

Nie śpiesz się z propozycjami zakończenia wieczoru u ciebie. Niech wszystko co robicie opiera się na spontaniczności i obopólnych chęciach. Nie warto tracić w oczach kobiety, gdy za bardzo się zniecierpliwisz. 

Pozwól kobiecie decydować o tempie spotkania, delikatnie pobudzając jej apetyt. Niech z niecierpliwością czeka na kolejne spotkanie i nie przestaje o tobie myśleć.

w rękach losu

Los często płata figle. Korek w mieście, ulewa gdy masz jasne spodnie, rozlane na nowej koszuli wino, spotkanie ex dziewczyny i wiele innych. Zawsze zachowaj zimną krew i nie pozwól by cokolwiek zepsuło włożony w randkę wysiłek.

Jeżeli zdecydujesz się kontynuować znajomość, obróć niewygodną sytuację w żart. Zadbaj, by mimo wpadki kobieta czuła twoje zainteresowanie i z uśmiechem czekała na to, co wam się dalej przydarzy. 

Licencja: Creative Commons
0 Ocena