Co jest najważniejsze dla kobiety? Każda z nich z pewnością ma swoje priorytety i marzenia, do których realizacji dąży. Większość pań ma jednak wspólne cele, takie jak znalezienie księcia z bajki, założenie rodziny czy zrobienie kariery. Okazuje się, że bardzo istotne znaczenie dla wielu kobiet ma też wnętrze ich szafy.

Data dodania: 2009-09-14

Wyświetleń: 2373

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Wiadomo, że każda kobieta przykłada wielką wagę do swego stroju. Dlatego właśnie z ich ust tak często pada znienawidzona przez mężczyzn kwestia: „Nie mam się w co ubrać!”. Kobiety wiedzą, że zazwyczaj oceniane są przez pryzmat wyglądu zewnętrznego, zwłaszcza przy pierwszych spotkaniach. Dlatego, chcąc zrobić wrażenie na nowych znajomych, pracodawcy czy mężczyźnie, największą uwagę poświęcają swojej garderobie.

 

Mężczyźni przeważnie błędnie pojmują rozterki kobiet dotyczące kwestii ubioru. Okazuje się bowiem, że problem pojawia się nie tyle przy doborze ubrań, np. sukienki czy spódnicy, ale też przy wyborze dodatków, czyli biżuterii i obuwia. Duże znaczenie mają tu zwłaszcza buty damskie, które dopełniają cały strój i nadają mu odpowiedni charakter. Dzięki butom można każdą, nawet najzwyklejszą kreację, przemienić w elegancki strój, który nadaje się na oficjalne spotkanie czy romantyczną kolację. Na tej samej zasadzie można także w prosty sposób wyczarować strój codzienny, na zakupy czy do parku.

 

Oczywiście, nie oznacza to wcale, że ubrania nie mają żadnego znaczenia. Nawet najpiękniejsze buty damskie, pochodzące z najnowszej kolekcji sławnego projektanta, nie sprawią, że strój będzie się dobrze prezentował, jeśli nie dobierzemy odpowiedniej sukienki. Do tego należy jeszcze dopasować biżuterię, która podkreśli charakter kreacji. Równie duże znaczenie, jak buty damskie, ma także torebka. Ta niepozorna rzecz, której wnętrze stanowi wielką tajemnicę dla większości mężczyzn, jest niezbędna każdej kobiecie.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena