Woda jest eliksirem życia i oczyszczania. Bez wody świat i ludzkość nie mogłoby istnieć. Do czego służy woda wiedzy, która płynie przez górną część czakr w człowieku? Czy chcesz jej zasmakować, czy raczej o niej nie słyszeć.

Data dodania: 2009-08-31

Wyświetleń: 2569

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Woda Wiedzy

Woda życia łączy się z wodą wiedzy i stwarza Autentycznego Człowieka. Brak takiego połączenia wytwarza połowiczną osobowość w postaci mężczyzny lub kobiety.

Jesteśmy całością i w każdym z nas jest energia męska oraz żeńska (yang i yin). Nie istnieje nic rozdzielnego. Wszystko, co stworzone jest połączone ze sobą w jedność.

Woda życia służy ciału fizycznemu do podtrzymywania procesów życiowych i do oczyszczania ciała. Natomiast woda wiedzy służy do napełniania umysłu i jego oczyszczania z mentalnych śmieci. Nikt nie może w nieskończoność oczyszczać się. Kiedyś następuje kres owego procesu. Któż jest w stanie kąpać się bez przerwy w wannie przez całe życie?

Najpierw powinno nastąpić oczyszczenie fizycznego ciała, zarówno zewnątrz jak i od wewnątrz, gdyż tu zgromadzona jest najgrubsza energia materialna. Po tym przystępujemy do oczyszczania umysłu z mentalnych bezużytecznych programów podświadomości. Tak przygotowane ciało i umysł niższy, mogą się połączyć w jedność i wstąpić na drogę Autentycznego Człowieka.

Pisma religijne służą do oczyszczenia fizyczności, poprzez zrozumienie grzechu ( błędu) i zadośćuczynienie jemu. Jest to pierwszy stopień przebaczenia. Człowiek zaplątany w mycie i oczyszczanie bez końca, myli ten proces z prokreacją napędzając tym koło inkarnacji. Za religię, prokreację i seks, odpowiada II czakra w ciałach człowieka.

Społeczeństwo jest manipulowane tak, aby nie mogło z II czakry się wydostać. Używki seksualne są wskazywane jako droga do zdrowia, co jest nieprawdziwe. Ta życiowa energia powinna być transformowana w inny rodzaj i podnoszona w górę, a nie marnowana na nikłe przyjemności ciała.  

Człowiek, który nadużywa II czakry ma coraz większe problemy seksualne aż do wstydu włącznie. Wstyd jest odwrotną stroną pychy i prowadzi do ukrywania się. Stąd rodzą się różne dewiacje i zboczenia seksualne.

Kobiety - dewotki są gwałcone przez swoich mężów i przeżywają piekło na ziemi. Nie rozumieją, że same swoim zachowaniem przyciągają jak magnes drugi biegun swej osobowości. Wystarczy stać się wewnętrznie jednością i nic nam nie zagraża. Na poziomie II czakry nie ma możliwości stać się zjednoczonym człowiekiem.

Czy musimy ciągle trzymać się swojej jednobiegunowej osobowości?

Nieświadomie przyciągamy brakującą część drugiego bieguna i stąd tyle problemów rodzinnych i zboczeń seksualnych. Zbyt długo ludzkość przebywa na poziomie drugiego ciała. Z czystej wody, która powinna płynąć dalej, tworzy się stojąca i cuchnąca woda. To impuls do zmiany swojego stanowiska i opuszczenie nadużywanego ośrodka w ciele.

Już czas wyjść poza religijne oczyszczanie. Ile czasu można się oskarżać i pokutować za nie swoje przekonania i wymuszone karmą czyny?

Trzecia czakra czeka na swoje otwarcie. Nie przez rozbuchane emocje ale przez władzę nad nimi. Oczyszczające medytacje są właściwą drogą wyjścia z problemów  II czakry. Teraz jest bardzo wiele kursów i książek samouczków do prowadzenia medytacji. Zakony kontemplacyjne zawsze stosowały medytację jako wyższą formę modlitwy.

Pierwsze trzy czakry wraz z częścią czwartej, nadzorują człowieka fizycznego z wymiaru rozdzielenia na płeć. Od piątej czakry następuje łączenie wewnętrznego mężczyzny i wewnętrznej kobiety. Rodzi się pełny Autentyczny Człowiek.

Serce transformuje energie niższe na wyższe poprzez doznawane uczucia miłości.

Tak mało ludzi otwiera swe serce na prawdziwe uczucia do ludzi i Boga. Badając radiestezyjnie czakry u wielu osób zauważyłam, że mało kto ma otwartą czakrę serca. Brakuje połączenia z naszą wewnętrzną istotą i nami samymi. Jesteśmy w rozdzieleniu. To sen świadomości.

Woda wiedzy musi popłynąć do serca aby otworzyć kanał połączenia z rozumem. Tym kanałem popłynie wiedza z umysłu, natchniona przez Aniołów i przewodników duchowych.  Channeling ( kanał) - to nowy sposób komunikacji na drodze wiedzy duchowej. Każdy z nas powinien odszukać własny kanał, aby go przez jakiś czas prowadził.

Oczyszczanie mentalne podobnie jak fizyczne, nie może istnieć bez końca. Osobisty kanał kiedyś zniknie i połączy się z głównym jednym kanałem, jakim jest kanał ALFA i BETA. Kanał ALFA daje wskazówki religijne, natomiast kanał BETA przekazuje wiedzę. Informacje te podaję za  Księgą Wiedzy na Złoty Wiek.

Woda wiedzy rozjaśnia wszystkie problemy. Płynie przez wąski kanał od głowy ku sercu. Pierwszą wzniosłą czakrą jest czakra gardła z jej  wąską drogą przez szyję. Ci, którzy tę drogę odnajdą są na właściwej ścieżce ku Bogu, ku Jedności.

Trzymanie się jakiejkolwiek religii jest kręceniem się w kółko. Tak tworzy się koło reinkarnacji, która bardzo kole w oczy niektóre religie napędzające to koło. Religie wschodu natomiast są tak zachłyśnięte reinkarnacją, że nie chcą z niej wyjść.

Prawda istnieje pośrodku. Wyjściem z koła karmy i reinkarnacji jest jego pozostawienie i opuszczenie. Woda wiedzy jest niezmiernie pomocna w tym procesie. Pozwala nakierować na właściwą drogę, poprzez zrozumienie siebie samego. To największe motto wszechczasów używane przez wielu mędrców w przeszłości „człowieku poznaj siebie samego" jest najlepszą wskazówką.

Woda życia i woda wiedzy muszą spotkać się w jednym zbiorniku jakim jest mózg. Kanał energetyczny Ida i pingala ( żeński i męski), łączą się w trzecim oku i rozświetlają umysł niczym żarówka. Środkowym kanałem wzdłuż kręgosłupa porusza się energia Kundalini, aby wytrysnąć iskrami na zewnątrz ciała i wzmocnić całego człowieka.

To oświecenie po oczyszczeniu ciała i umysłu, które daje siłę, nadludzkie zdolności, zdrowie i młodość. Całkowicie czysty człowiek jest podobny Aniołom i może być ich sojusznikiem i przyjacielem. To nieunikniony powrót do naszej boskiej natury.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena