Reklamować swoją firme można w różny sposób: BANERY I SIATKI, TABLICE I SZYLDY, BILLBOARDY, LITERY PRZESTRZENNE, REKLAMA NA POJAZDACH, KASETONY,  REKLAMY OBROTOWE, LITERY ŚWIETLNE.

Data dodania: 2009-08-21

Wyświetleń: 1420

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

BANERY I SIATKI najpopularniejsza i zarazem najtańsza forma reklamy zewnętrznej. Banery zgrzewamy, oczkujemy, robimy tunele, zgodnie z życzeniami klienta. Wykonujemy również konstrukcje oraz montujemy zamówione u nas materiały.

TABLICE I SZYLDY, są dziś obowiązkiem niemalże każdego. Potrzebujesz tablicy, czy też szyldu? Przyjdź do nas! Tworzymy w całej skali dostepnych na rynku materiałów, wyklejamy z najwyższej klasy folii. Tablice wyklejamy foliami z wydrukiem solwentowym jak i również folią ploterową.

BILLBOARDY, drukuje sie i wykleja sie jeśli trzeba to nawet ze sprzętem alpinistycznym.

LITERY PRZESTRZENNE wykonane ze styroduru w porównaniu do ich styropianowego odpowiednika odznaczają się większą wytrzymałością, dłuższą żywotnością oraz przede wszystkim estetyczną, gładką powierzchnią. Napisy i logotypy wykonane przy użyciu tego materiału mają szerokie zastosowanie - można je umieścić wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

Kiedy kamienica, wieżowiec czy dom, w którym mieszkamy, jest remontowany czy odnawiany, to można to wykorzystać. Zresztą, bez względu na to, czy elewacja będzie tynkowana czy malowana, czy może budynek będzie ocieplany styropianem, nie zmienia to faktu, że to dobry pretekst, by dużą powierzchnię spożytkować na przykład jako powierzchnię reklamową.

Często znaczenie ma to, jak dużą powierzchnię mamy do potencjalnego wykorzystania. Zazwyczaj są to ściany boczne budynków albo siatki przyczepione do rusztowań. Niektóre firmy korzystają z takiej formie reklamy. Choćby z tego powodu, że taka reklama jest dobrze widoczna na tle otoczenia i często przyciąga uwagę swoim  formatem czy wyglądem.

Tak duże powierzchnie doskonale nadają się na druk wielkoformatowy. Są drukarnie specjalizujące się w takich formach druku, które wykonują również takie usługi jak druk banerów

Oczywiście, dobrze by było, by reklama, która zostanie powieszona, dobrze się prezentowała i by nie szpeciła krajobrazu. Ale z tym bywa różnie. Źle zaprojektowana i nieestetyczna reklama wisząca na ścianie budynku może się stać skuteczną antyreklamą.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena