Zastanawiasz się, jak to jest, że mimo ogromnego wysiłku jaki wkładasz w swoją pracę, ciągle masz za mało czasu by ją dokończyć ? Nie wyrabiasz się, i jesteś coraz to bardziej zmęczony… Tak żyć nie można, poniżej prezentuje listę 10 prostych wskazówek, dzięki którym powinno być Ci łatwiej.

Data dodania: 2009-07-25

Wyświetleń: 2935

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 3

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

3 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zastanawiasz się, jak to jest, że mimo ogromnego wysiłku jaki wkładasz w swoją pracę, ciągle masz za mało czasu by ją dokończyć ? Nie wyrabiasz się, i jesteś coraz to bardziej zmęczony… Masz problemy z koncentracją, nie wspominając o pamięci. Zapominasz o ważnych datach, przez co obraża się na Ciebie rodzina.. rozstajesz się z dziewczyną, popadasz w depresję, alkoholizm, uzależniasz się od kokainy, a na końcu dopada Cię mafia za długi które sobie narobiłeś, cementuje nogi, i wrzuca do jeziora. Życie pisze różne scenariusze, nikt nie chce, aby jego wyglądał właśnie tak. Poniżej prezentuje listę 10 prostych wskazówek, dzięki którym powinno być Ci łatwiej.

1. Nie oglądaj bezsensownych programów telewizyjnych, takich jak "M jak miłość", "Świat według kiepskich" - marnują Twój bezcenny czas. Lepiej obejrzyj wartościowy film, który wniesie do Twojego życia jakieś wartości (polecam "Siedem Dusz").
2. Koniecznie zjedz śniadanie. Wielu z nas o tym zapomina albo ignoruję tę podstawową potrzebę.
3. Śpij minimum 7,5 godziny
4. Jeśli pracujesz przy komputerze, i zdecydujesz zrobić przerwę – koniecznie oddal się od komputera. Przerwa przy komputerze nic Ci nie da.
5. Pij dużo wody. Woda jest źródłem życia i energii, potrzebujesz jej.
6. Ogarnij stanowisko pracy. Dzięki temu nie będziesz się rozpraszać.
7. Wstawaj wcześniej!
8. Jeśli zaczynasz ziewać – to oznaka dla twojego organizmu – prześpij się na chwilę.
9. Zadbaj o fotel/krzesło. Musi być wygodne i nie męczyć kręgosłupa.
10. Bierz kąpiele orzeźwiające.
Licencja: Creative Commons
3 Ocena