Miłość przychodzi kiedy najmniej się jej spodziewamy. Nie wybiera ani czasu, ani miejsca. A kiedy już się pojawi, wszystko się zmienia.

Data dodania: 2009-07-07

Wyświetleń: 3777

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Miłość przychodzi kiedy najmniej się jej spodziewamy. Nie wybiera ani czasu, ani miejsca. A kiedy już się pojawi, wszystko się zmienia. Warto przeżyć taką rewolucję. Dlatego wszyscy szukamy bliskiej osoby, życiowego partnera, kogoś z kim moglibyśmy dzielić się swoimi sukcesami i troskami. W natłoku codziennych obowiązków nie mamy czasu na to, żeby rozejrzeć się wokół siebie, poznać kogoś. Dlatego właśnie internet staje się powszechnym i popularnym miejscem poszukiwania drugiej połowy.

W sieci jest dużo mocno reklamowanych portali randkowych. Warto jednak zastanowić się, jaki jest cel naszych poszukiwań i czego oczekujemy od uczestnictwa w serwisie. Jeżeli szukasz poważnego związku, a zamieścisz ogłoszenie matrymonialne na stronie, na której głównym celem jest „szybka randka”, możesz się rozczarować. Serwis matrymonialny skierowany jest do wszystkich samotnych osób, które poważnie myślą o związku. Cel uczestnictwa w serwisie jest wyraźnie określony, dlatego szansa na spotkanie wymarzonej osoby jest zdecydowanie większa.

Kolejnym ważnym aspektem przy poszukiwaniach miłości przez internet jest możliwość skorzystania z doboru partnerskiego. Specjalnie opracowane testy osobowościowe pozwalają skojarzyć osoby, które pasują do siebie pod względem charakteru, osobowości, oczekiwań względem siebie, stylu życia, czy też innych aspektów. Biuro matrymonialne udostępnia swoim użytkownikom niezwykle miarodajne wyniki doboru.

Decyzja o podjęciu znajomości następuje zazwyczaj po bliższym zapoznaniu się z ofertą danej osoby. W serwisie iDuo.pl oferty matrymonialne podzielone zostały według płci oraz kategorii wiekowej. Oferty ze zdjęciem oraz bez zdjęcia prezentowane są w czytelny, funkcjonalny sposób. Na podstawie informacji zawartych w profilu oraz po przejrzeniu galerii zdjęć możemy stwierdzić, czy jest to osoba, z którą chcielibyśmy rozpocząć znajomość. Biuro matrymonialne iDuo.pl dba o bezpieczeństwo danych osobowych oraz zapewnia dyskrecję, dlatego wszelkie informacje teleadresowe dostępne są tylko i wyłącznie do wiadomości biura.

Opcja Rozpocznij znajomość oraz wewnętrzna skrzynka umożliwiają kontakt pomiędzy użytkownikami. Korespondencja ma na celu bliższe poznanie. Dla nieśmiałych osób poszukiwania w sieci mogą być dużo łatwiejsze niż w życiu codziennym. Łatwiej jest bowiem napisać kilka zdań przez internet, niż zagadnąć bezpośrednio kogoś kto nam się podoba. Podobnie jest z odmową.

Znajomość przez internet może przerodzić się w prawdziwe uczucie. Oczekiwanie na kolejną wiadomość, romantyczne listy... To wszystko jest możliwe. Pamiętajmy jednak, że internet jest jedynie narzędziem, które umożliwia poznanie interesującej osoby. Nie gwarantuje, że uczucie się narodzi. Tak jak w realnym życiu, tak i w internecie trzeba zachować zdrowy rozsądek i umiar. Na miłość trzeba czasami poczekać, dlatego nie zrażaj się niepowodzeniami i aktywnie poszukuj swojej drugiej połowy.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena