Dobiega końca program organizowany przez producenta i dystrybutora materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. Jeszcze przez kilka tygodni użytkownicy mają możliwość skorzystania z warunków promocji i zdobycia przy zakupie kartridży marki Black Point 3-miesięcznej aktywacji na antywirusowe oprogramowanie Kaspersky 2009.

Data dodania: 2009-07-02

Wyświetleń: 2052

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

W największych sieciach sklepów komputerowych i elektromarketów dostępne są jeszcze objęte promocją tusze marki Black Point. W opakowaniach oznaczonych specjalną naklejką znajdują się kupony zawierające kod, który uprawnia do trzymiesięcznego bezpłatnego użytkowania programu Kaspersky 2009. Aby otrzymać dostęp do 90-dniowej wersji programu, należy wejść na stronę www.oem.kaspersky.pl, zalogować się i wpisać kod.
Warto jednak pamiętać o terminie ważności licencji na oprogramowanie – klucze aktywacyjne nabyte wraz z atramentami Black Point wygasają 15 października. Żeby móc skorzystać z pełnych 3 miesięcy ochrony antywirusowej swojego komputera, użytkownicy muszą więc aktywować klucze do 15 lipca 2009. Ci, którzy aktywują swoje klucze po drugiej połowie lipca, będą mieli możliwość wypróbowania programu antywirusowego, ale przez krótszy czas.
Promocja umożliwia sprawdzenie korzyści płynących z użytkowania materiałów eksploatacyjnych marki Black Point oraz dodatkowo bezpłatne przetestowanie najnowszej wersji programu antywirusowego Kaspersky.
– Akcja uruchomiona kilka miesięcy temu spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem użytkowników. Docenili oni możliwość skorzystania z dwóch doskonałej jakości produktów, płacąc tylko za jeden z nich – mówi Paweł Matwijów, manager oferty firmy BLACK POINT S.A.
Klienci zainteresowani przedłużeniem licencji na program Kaspersky otrzymają na jego zakup 30-procentowy rabat. Promocja, prowadzona przez Black Pointa za pośrednictwem firmy Marken Systemy Antywirusowe, trwa do wyczerpania zapasów lub daty ważności kluczy licencyjnych.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena