Profil Użytkownika

Daj się ponieść własnym nogom

Rodzaj: Artykuł

Skrzętnie ukrywane pod długą spódnicą, chowane pod stołem, oblane rumieńcem – dlaczego wstydzisz się własnych nóg? Nawet jeśli nie są tak piękne, jak byś chciała, możesz to zmienić. Daj się ponieść marzeniom i skorzystaj z doświadczenia specjalistów.

Daj skórze wędkę

Rodzaj: Artykuł

Powiedzenie „lepiej dawać wędkę niż rybę” sprawdza się także przy regeneracji skóry. Smarowanie jej nawet najlepszymi kremami nigdy nie da takich efektów, jakie skóra może osiągnąć samodzielnie. Trzeba ją tylko odpowiednio pobudzić do działania.

Nowy krok na Nowy Rok

Rodzaj: Artykuł

Piękne, sylwestrowe kreacje zazwyczaj odsłaniają to, co na co dzień wolałabyś ukryć: zaniedbany dekolt, pomarszczoną szyję, obwisłe ramiona... Nie musisz wybierać się na bal przebierańców i ukrywać swojego ciała pod kostiumem. Zafunduj sobie nowe ciało na Nowy Rok, by w karnawale olśniewać zgrabną sylwetką!

Terminal stanął w rok

Rodzaj: Artykuł

Rok temu kładziono fundamenty, dziś nowy terminal wrocławskiego lotniska jest już wybudowany. Można podziwiać bryłę wykończonego z zewnątrz budynku, w środku trwają prace wykończeniowe. Jesienią przyszłego roku terminal przyjmie pierwszych podróżnych.

SZOK na Nowy Rok!

Rodzaj: Artykuł

W 2011 roku sektor MŚP przeżyje prawdziwy SZOK! Projekt pod tą nazwą już niebawem wprowadzi małych i średnich przedsiębiorców w świat nowoczesnych rozwiązań IT. Cena zakupu oprogramowania nie będzie już barierą w wykorzystaniu systemu elektronicznego zarządzania.

Profil

Profit Communications

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
84
Kod partnerski:
/p:12174

Data urodzenia:
1970-01-01
Dołączył:
2009-07-02 15:08:36
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
29-06-2011