Mniejsza opłata, a za nią możliwość przeglądania wszystkich ofert z widocznymi danymi do kontaktu - to główna zaleta Obserwatora, czyli nowej usługi wprowadzonej przez największą w Polsce Giełdę Biznes Ofert.

Data dodania: 2009-05-22

Wyświetleń: 1506

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Dzięki nowemu narzędziu użytkownicy zyskują na Giełdzie nowe możliwości. Posiadając aktywny dostęp do Obserwatora mogą przeglądać wszystkie oferty we wszystkich wersjach językowych - z widocznymi danymi teleadresowymi. Także wszystkie zamieszczone przez nich odpowiedzi na oferty innych osób korzystających z portalu będą wyświetlane z podanymi danymi do kontaktu. Odpowiedzi te dodatkowo zostaną wyróżnione ramką, dzięki czemu będą bardziej widoczne na tle innych.

- Tą usługę przygotowaliśmy specjalnie dla przedsiębiorców, dla których w tych trudnych czasach ważna jest optymalizacja kosztów oraz znajdowanie tańszych usług i dostawców. Giełda Biznes Ofert i nowa usługa Obserwator to opcje, które doskonale w tym pomagają - mówi Bartłomiej Niewiński, właściciel Giełdy. - Tu firmy mogą korzystać z gotowych ofert współpracy, poza tym mają tu ich największy wybór. Warto też zauważyć, że Obserwator jest opcją bardzo użyteczną także pod względem finansowym.
Oferty opublikowane w ramach Obserwatora wyświetlane są z danymi teleadresowymi widocznymi tylko dla użytkowników posiadających pełen płatny dostęp. Inni użytkownicy mogą wykupić narzędzie Obserwator lub odpowiedzieć bezpłatnie na zamieszczane oferty. Dodatkowo w usłudze dostępne jest publikowanie zdjęć oraz zlecanie tłumaczeń ofert.

Więcej informacji o nowej usłudze można znaleźć na stronie OPENKontakt.com. Przypomnijmy o tym, że to największa w Polsce Giełda Biznes Ofert, która obecnie ma ponad 8 milionów ofert i ponad 850 tys. użytkowników. Codziennie na Giełdzie pojawia się ponad 8 tysięcy nowych ofert. Obecnie w polskim internecie nie ma portalu, którego użytkownicy zamieszczaliby codziennie nawet porównywalną liczbę ofert biznesowych.

Właścicielem Giełdy jest firma BV Kontakty Międzynarodowe, jeden z liderów polskiego e-biznesu. W portfelu jej usług znajdują się m.in. portale Biznes-Klasa.pl. (portal społecznościowy), Ibai.pl (zajmujący się szkoleniami internetowymi dla firm), Szu.pl (system hostingowy) oraz Banner2Businnes (pierwszy bezpłatny system wymiany bannerów).

Sylwest1
Licencja: Creative Commons
0 Ocena